Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вчителі з Вінниччини знайомляться із системою освіти Польщі Роздрукувати

Розпочався другий етап реалізації спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації ФЕРСО (Польща) за сприяння Лодзинського воєводства Республіки Польща  «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області. Видання 2» – тижневий візит вчителів  до Лодзинського воєводства.

18-24 березня делегація з 27 освітян Вінниччини, які представляють кожний район області, буде знайомитися із роботою польських шкіл у невеликих муніципальних утвореннях і округах Лодзинського воєводства. Також вчителі перейматимуть досвід використання методів дискусій та активізації роботи учнів і вивчатимуть питання, пов'язані зі створенням громадянського суспільства.

Протягом візиту вінницькі педагоги ознайомляться з функціонуванням середньої школи в польській системі освіти, з функціонуванням приватних та спортивних  шкіл, а також із системою  альтернативної освіти – проектом «Школа в дорозі» та освітньою діяльність кінематографічної школи.

Одне з головних завдань поїздки – підготовка вчителів для створення у своїх школах учнівських дебатних клубів, адже після повернення вони допомагатимуть учням 9-11  класів організувати дебатні клуби у своїх школах – створювати їх, складати статут, готувати і проводити дискусію. Тому значна частина уваги приділятиметься саме цьому напряму. Для делегації з Вінниччини польські експерти проведуть тренінги та майстер- класи, під час яких поінформують про всі тонкощі роботи саме з цими навчальними методами.

Варто зазначити, що минулого року ВОАОМС вже реалізовувала подібний проект. Він отримав масу позитивних відгуків від його учасників. Цьогоріч проект зазнав певних змін та нововведень, тому було вирішено його продовжити, змінивши окремі умови.

Повернутись Створено: 19 березня 2018 року, 11:27 Переглядів: 453

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація