Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вчителі з Вінниччини знайомляться із системою освіти Польщі Роздрукувати

Розпочався другий етап реалізації спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації ФЕРСО (Польща) за сприяння Лодзинського воєводства Республіки Польща  «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області. Видання 2» – тижневий візит вчителів  до Лодзинського воєводства.

18-24 березня делегація з 27 освітян Вінниччини, які представляють кожний район області, буде знайомитися із роботою польських шкіл у невеликих муніципальних утвореннях і округах Лодзинського воєводства. Також вчителі перейматимуть досвід використання методів дискусій та активізації роботи учнів і вивчатимуть питання, пов'язані зі створенням громадянського суспільства.

Протягом візиту вінницькі педагоги ознайомляться з функціонуванням середньої школи в польській системі освіти, з функціонуванням приватних та спортивних  шкіл, а також із системою  альтернативної освіти – проектом «Школа в дорозі» та освітньою діяльність кінематографічної школи.

Одне з головних завдань поїздки – підготовка вчителів для створення у своїх школах учнівських дебатних клубів, адже після повернення вони допомагатимуть учням 9-11  класів організувати дебатні клуби у своїх школах – створювати їх, складати статут, готувати і проводити дискусію. Тому значна частина уваги приділятиметься саме цьому напряму. Для делегації з Вінниччини польські експерти проведуть тренінги та майстер- класи, під час яких поінформують про всі тонкощі роботи саме з цими навчальними методами.

Варто зазначити, що минулого року ВОАОМС вже реалізовувала подібний проект. Він отримав масу позитивних відгуків від його учасників. Цьогоріч проект зазнав певних змін та нововведень, тому було вирішено його продовжити, змінивши окремі умови.

Повернутись Створено: 19 березня 2018 року, 11:27 Переглядів: 401

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація