Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вчительську еліту Вінниччини привітали з професійним святом Роздрукувати

Сьогодні, 29 вересня, у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти. З професійним святом вчительську еліту привітали керівники області й міста – голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

В урочистому зібранні також взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови облдержадміністрації – директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, голова обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов.

– Надзвичайно приємно, що сьогодні я маю честь від імені депутатського корпусу обласної Ради вітати вас з професійним святом. Незважаючи на непрості, важкі роки, які Україна проходить у своїй справжній незалежності, ви залишилися вірними дітям, вірними своєму покликанню. Один раз, обравши цю професію, ви стали вчителями з великої літери на все життя. За це вам низький уклін, шана і повага! – подякував Анатолій Олійник, звертаючись до працівників освітянської галузі. – Глибоко переконаний, що освіта в нашій державі стане на ту висоту, на якій вона заслуговує бути. Впевнений в тому, що кожний з вас і надалі робитиме все, аби сіяти те прекрасне, яке потім проростає такими гідними синами і доньками нашої землі. Вірю в те, що в нас буде все гаразд, і ми з вами будемо жити в цивілізованій, демократичній, сильній державі – соборній Україні!

Під час урочистостей було оголошено переможців у конкурсі проектів на здобуття грантів у різних номінаціях та вручено їм відповідні сертифікати. Кращих представників освіти Вінниччини відзначено Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами, обласними педагогічними преміями й грамотами Департаменту освіти і науки ОДА.

Свято завершилося концертною програмою, яку представили творчі колективи нашого краю.

Повернутись Створено: 29 вересня 2016 року, 13:22 Переглядів: 967

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація