Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вчительську еліту Вінниччини привітали з професійним святом Роздрукувати

1 жовтня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського керівники області і міста привітали педагогів Вінниччини з професійним святом - Днем працівників освіти.

З вітальним словом до освітян області і міста звернулись голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, голова обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав освітян нашого краю зі святом, побажав їм та їхнім родинам здоров’я, довголіття, добра і благополуччя, а усій Україні - миру.

 - Дорогі освітяни Вінниччини – щиро вітаю вас із професійним святом! Вчитель – це перша людина. Майбутнє наших дітей і майбутнє нашого народу в руках вчителя, в його золотому серці. Побачивши вчителя на вулиці за 50 метрів, необхідно зняти капелюх і вклонитися йому”, – це слова відомого письменника Олександра Фадєєва. Не можна нічого ні додати, ні відняти від цих слів. Бо дійсно, в руках вчителя майбутнє наших дітей і усього народу. У кожному успіху нашої науки, промисловості, сільського господарства, у будь-якій сфері людського життя, у кожному успіху нашої нації, зокрема, на сході України, є вчитель. Не можна уявити собі минулого без вчителя, немає сучасності, і немає майбутнього без вчителя. Ми усі зобов’язані своїм батькам й своїм вчителям. Я пригадав сьогодні слова Героя України, лідера Народного Руху України В’ячеслава Чорновола, який сказав: “Україна починається з тебе”. Від кожного з нас залежить майбутнє української держави, і в першу чергу, від вчителя, - сказав Сергій Свитко.  

Під час урочистостей було оголошено переможців у конкурсі проектів на здобуття грантів у різних номінаціях та вручено їм відповідні сертифікати. Кращих педагогів і освітян Вінниччини з нагоди Дня працівників освіти було відзначено Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами, обласними педагогічними преміями та Грамотами Департаменту освіти і науки ОДА.

Повернутись Створено: 1 жовтня 2015 року, 18:17 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація