Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вчительську еліту Вінниччини привітали з професійним святом Роздрукувати

1 жовтня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського керівники області і міста привітали педагогів Вінниччини з професійним святом - Днем працівників освіти.

З вітальним словом до освітян області і міста звернулись голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, голова обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав освітян нашого краю зі святом, побажав їм та їхнім родинам здоров’я, довголіття, добра і благополуччя, а усій Україні - миру.

 - Дорогі освітяни Вінниччини – щиро вітаю вас із професійним святом! Вчитель – це перша людина. Майбутнє наших дітей і майбутнє нашого народу в руках вчителя, в його золотому серці. Побачивши вчителя на вулиці за 50 метрів, необхідно зняти капелюх і вклонитися йому”, – це слова відомого письменника Олександра Фадєєва. Не можна нічого ні додати, ні відняти від цих слів. Бо дійсно, в руках вчителя майбутнє наших дітей і усього народу. У кожному успіху нашої науки, промисловості, сільського господарства, у будь-якій сфері людського життя, у кожному успіху нашої нації, зокрема, на сході України, є вчитель. Не можна уявити собі минулого без вчителя, немає сучасності, і немає майбутнього без вчителя. Ми усі зобов’язані своїм батькам й своїм вчителям. Я пригадав сьогодні слова Героя України, лідера Народного Руху України В’ячеслава Чорновола, який сказав: “Україна починається з тебе”. Від кожного з нас залежить майбутнє української держави, і в першу чергу, від вчителя, - сказав Сергій Свитко.  

Під час урочистостей було оголошено переможців у конкурсі проектів на здобуття грантів у різних номінаціях та вручено їм відповідні сертифікати. Кращих педагогів і освітян Вінниччини з нагоди Дня працівників освіти було відзначено Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошовими винагородами, обласними педагогічними преміями та Грамотами Департаменту освіти і науки ОДА.

Повернутись Створено: 1 жовтня 2015 року, 18:17 Переглядів: 787

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація