12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вдосконалення системи державного управління є однією з основних реформ у країнах з перехідною економікою Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Олександр Качур взяв участь в громадському обговоренні проекту Концепції реформування та Стратегії розвитку Національної академії державного управління при Президентові України на 2016-2020 роки.

Слухання відбулось в Національній академії за участі представників Ради Європи, міжнародних експертів (з Франції, Італії, Латвії, Литви), науковців, керівників обласних держадміністрацій, органів місцевого самоврядування, слухачів академії та її регіональних інститутів.

Учасників засідання привітали Президент Національної академії державного управлінні при Президентові України Василь Куйбіда, перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук, віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, спеціальний радник Уряду України з питань децентралізації, представник Ради Європи Даніель Попеску.

В ході зібрання було презентовано проект Концепції реформування та Стратегії розвитку Національної академії державного управління при Президентові України на 2016-2020 роки і аналітичний висновок Ради Європи.

Під час обговорення доповідачі зазначали, що реформа державного управління є однією з основних реформ у країнах з перехідною економікою, які здійснюють комплексні реформи у різних сферах державної політики. Дієва система державного управління є одним з основних чинників конкурентоспроможності країни.

- Зниження адміністративного навантаження державного регулювання, покращення якості надання адміністративних послуг, забезпечення законності та передбачуваності адміністративних дій покращує позиції держави у світових рейтингах конкурентоспроможності, - прокоментував Олександр Качур. - Ефективна система державного управління є однією з основних передумов демократичного врядування, що ґрунтується на принципах верховенства права.

Метою Стратегії розвитку Національної академії державного управління при Президентові України на 2016-2020 роки є вдосконалення системи державного управління і, відповідно, підвищення рівня конкурентоспроможності. З урахуванням європейського вибору та європейської перспективи України, ця Стратегія розроблена згідно з європейськими стандартами належного адміністрування в питаннях трансформації системи органів державного управління.

Також слухачі обговорили питання про систему навчання в публічному управлінні окремих європейських країн та про інструментарій Ради Європи в сфері управління людськими ресурсами в підтримку децентралізації.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 12:11 Переглядів: 749

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація