Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вдосконалення системи державного управління є однією з основних реформ у країнах з перехідною економікою Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Олександр Качур взяв участь в громадському обговоренні проекту Концепції реформування та Стратегії розвитку Національної академії державного управління при Президентові України на 2016-2020 роки.

Слухання відбулось в Національній академії за участі представників Ради Європи, міжнародних експертів (з Франції, Італії, Латвії, Литви), науковців, керівників обласних держадміністрацій, органів місцевого самоврядування, слухачів академії та її регіональних інститутів.

Учасників засідання привітали Президент Національної академії державного управлінні при Президентові України Василь Куйбіда, перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук, віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, спеціальний радник Уряду України з питань децентралізації, представник Ради Європи Даніель Попеску.

В ході зібрання було презентовано проект Концепції реформування та Стратегії розвитку Національної академії державного управління при Президентові України на 2016-2020 роки і аналітичний висновок Ради Європи.

Під час обговорення доповідачі зазначали, що реформа державного управління є однією з основних реформ у країнах з перехідною економікою, які здійснюють комплексні реформи у різних сферах державної політики. Дієва система державного управління є одним з основних чинників конкурентоспроможності країни.

- Зниження адміністративного навантаження державного регулювання, покращення якості надання адміністративних послуг, забезпечення законності та передбачуваності адміністративних дій покращує позиції держави у світових рейтингах конкурентоспроможності, - прокоментував Олександр Качур. - Ефективна система державного управління є однією з основних передумов демократичного врядування, що ґрунтується на принципах верховенства права.

Метою Стратегії розвитку Національної академії державного управління при Президентові України на 2016-2020 роки є вдосконалення системи державного управління і, відповідно, підвищення рівня конкурентоспроможності. З урахуванням європейського вибору та європейської перспективи України, ця Стратегія розроблена згідно з європейськими стандартами належного адміністрування в питаннях трансформації системи органів державного управління.

Також слухачі обговорили питання про систему навчання в публічному управлінні окремих європейських країн та про інструментарій Ради Європи в сфері управління людськими ресурсами в підтримку децентралізації.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 12:11 Переглядів: 695

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація