Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області і міста привітали працівників Вінницької обласної державної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» з професійним святом Роздрукувати

13 листопада голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Сергій Свитко та виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов привітали колектив Вінницької «ВІНТЕРА» з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку України.

Вони  побажали  працівникам «ВІНТЕРИ» ефективної, плідної роботи при доброму здоров’ї та творчому натхненні.

Голова обласної Ради Сергій Свитко, вітаючи працівників  обласної державної телерадіокомпанії, зазначив:

«Шановне товариство! Я щиро вітаю вас з професійним святом! Хотів би зазначити, перш за все, що ваша професія є особливою. Крім професійних знань, дуже важливо розуміти те, що ця професія є дуже небезпечна. Напевно, що є декілька професій, які настільки ж небезпечні, як і професія журналіста. Але ще одна особливість в роботі журналіста - це говорити правду. Говорити правду, тільки правду і нічого крім правди, бо кому потрібний журналіст, який перекручує події і подає їх неправдиво. Мушу сказати, що, на жаль, на Вінниччині є журналісти, і це не секрет, які служать не Богу, а мамоні. Але я переконаний в тому, що у цій залі знаходяться справжні журналісти. Працюючи з вами, я переконався в тому, що ви є професіоналами, відданими своїй професії, і що ви об'єктивно висвітлюєте події,які відбуваються у нас на Вінниччині, за що я вам щиро дякую. Крім того, хочу сказати, що мені боляче, що відбуваються такі реформи, які приводять до, фактично, знищення державних телерадіокомпаній. Я переконаний в тому, що держава повинна мати свої засоби інформації і здійснювати державну інформаційну політику, особливо у цей час, коли країна знаходиться в стані війни. Бо ми програли, в першу чергу, інформаційну війну. І тому я серед людей, які вважають, що повинні бути збережені державні телерадіокомпанії. Крім того, я переконаний, що повинні працювати і комунальні засоби масової інформації. Коли мене обрали головою обласної Ради, то перші кроки, які здійснювались, – це були спроби змусити мене зробити те, щоб ми ліквідували, чи реорганізували комунальний друкований засіб інформації обласної Ради. Я думаю, що є в світі багато прикладів, коли  засоби масової інформації знаходяться монопольно в руках держави - і це велика небезпека для суспільства. Великою небезпекою для суспільства є і те,  коли засоби масової інформації знаходяться в руках окремих олігархів - це теж велика проблема, і ми, на жаль, маємо цю проблему сьогодні в Україні. Але я вірю в те, що все в нас буде добре. Я вірю в те, що нам вдасться зберегти цей чудовий колектив «Вінтери».

В мене була мрія відновити комунальне телебачення («ТРК "Вінниччина»), яке було створене обласною Радою. На жаль, ця компанія  стала приватною. Власником виявився син керівника Комуністичної Партії України Петра Симоненка. Ми робили певні кроки для того, щоб  ще у 2015 році зареєструвати телерадіокомпанію Вінниччина, як комунальний заклад обласної Ради. На жаль, мені не вдалося реалізувати цю мрію,мені серйозно перешкоджали,  але я сподіваюсь, що наші наступники - депутати обласної Ради сьомого скликання це питання вирішать позитивно. Шановні друзі! В мене чудова нагода привітати Вас зі святом. То ж бажаю всім Вам міцного здоров'я, добра благополуччя, миру. Нехай Господь Вам допомагає у всіх добрих справах!».

Після привітань керівники області і міста вручили колективу подарунки, а адміністрація телерадіокомпанії на чолі з генеральним директором Любов’ю Коваленко традиційно підготувала для співробітників святковий концерт.

 

Повернутись Створено: 13 листопада 2015 року, 13:00 Переглядів: 1170

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація