Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ведмеді і ведмежата житимуть у новому вольєрі Подільського зоопарку Роздрукувати

1 червня у Подільському зоопарку розпочалося дводенне обласне свято «Дитинство – країна мрій». Понад 1200 дітей з усіх районів та міст області стануть учасниками яскравого дійства: з розвагами, майстер-класами, подарунками та знайомством з тваринами і птахами.  Це діти з сімей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Привітати хлопчиків і дівчаток з їхнім свято – Днем захисту дітей та початком літніх канікул приїхали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та директор Подільського зоопарку Євген Ткачик. 

– Сьогодні розповиються з такої прекрасної  екскурсії, бажаю усім насиченого  літа, набирайтесь вражень. Дорослим подякуємо за такий креативний зоопарк і обіцяємо, що депутати облради будемо підтримувати усі ті добрі ініціативи які йдуть від ОДА та людей які вболівають за наш вінницький зоопарк. 

Керівники Вінниччини, перерізавши символічну стрічку, урочисто відкрили першу чергу з трьох вольєрів великого ведмежого містечка.  Загалом проектом передбачено будівництво закритих вольєрів для постійного перебування тварин, два відкриті експозиційні вольєри з басейнами, а також оглядові алеї для відвідувачів. 

Діти першими познайомились з новими тваринами, які будуть проживати у новому прозорому вольєрі – трьома 3-х місячними ведмежатами та двома 5-річними ведмедями. Їх привезли кілька днів тому з міста Стара Гута Львівської області.

– Проект реалізується за кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного фонду охорони навколишнього середовища, – додав директор Подільського зоопарку Євгена Ткачика. – Загальна його вартість становить 4 млн 615 тис грн.

Повернутись Створено: 1 червня 2018 року, 14:23 Переглядів: 648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація