Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ведмеді і ведмежата житимуть у новому вольєрі Подільського зоопарку Роздрукувати

1 червня у Подільському зоопарку розпочалося дводенне обласне свято «Дитинство – країна мрій». Понад 1200 дітей з усіх районів та міст області стануть учасниками яскравого дійства: з розвагами, майстер-класами, подарунками та знайомством з тваринами і птахами.  Це діти з сімей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Привітати хлопчиків і дівчаток з їхнім свято – Днем захисту дітей та початком літніх канікул приїхали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та директор Подільського зоопарку Євген Ткачик. 

– Сьогодні розповиються з такої прекрасної  екскурсії, бажаю усім насиченого  літа, набирайтесь вражень. Дорослим подякуємо за такий креативний зоопарк і обіцяємо, що депутати облради будемо підтримувати усі ті добрі ініціативи які йдуть від ОДА та людей які вболівають за наш вінницький зоопарк. 

Керівники Вінниччини, перерізавши символічну стрічку, урочисто відкрили першу чергу з трьох вольєрів великого ведмежого містечка.  Загалом проектом передбачено будівництво закритих вольєрів для постійного перебування тварин, два відкриті експозиційні вольєри з басейнами, а також оглядові алеї для відвідувачів. 

Діти першими познайомились з новими тваринами, які будуть проживати у новому прозорому вольєрі – трьома 3-х місячними ведмежатами та двома 5-річними ведмедями. Їх привезли кілька днів тому з міста Стара Гута Львівської області.

– Проект реалізується за кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного фонду охорони навколишнього середовища, – додав директор Подільського зоопарку Євгена Ткачика. – Загальна його вартість становить 4 млн 615 тис грн.

Повернутись Створено: 1 червня 2018 року, 14:23 Переглядів: 839

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація