Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Ведмеді і ведмежата житимуть у новому вольєрі Подільського зоопарку Роздрукувати

1 червня у Подільському зоопарку розпочалося дводенне обласне свято «Дитинство – країна мрій». Понад 1200 дітей з усіх районів та міст області стануть учасниками яскравого дійства: з розвагами, майстер-класами, подарунками та знайомством з тваринами і птахами.  Це діти з сімей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Привітати хлопчиків і дівчаток з їхнім свято – Днем захисту дітей та початком літніх канікул приїхали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та директор Подільського зоопарку Євген Ткачик. 

– Сьогодні розповиються з такої прекрасної  екскурсії, бажаю усім насиченого  літа, набирайтесь вражень. Дорослим подякуємо за такий креативний зоопарк і обіцяємо, що депутати облради будемо підтримувати усі ті добрі ініціативи які йдуть від ОДА та людей які вболівають за наш вінницький зоопарк. 

Керівники Вінниччини, перерізавши символічну стрічку, урочисто відкрили першу чергу з трьох вольєрів великого ведмежого містечка.  Загалом проектом передбачено будівництво закритих вольєрів для постійного перебування тварин, два відкриті експозиційні вольєри з басейнами, а також оглядові алеї для відвідувачів. 

Діти першими познайомились з новими тваринами, які будуть проживати у новому прозорому вольєрі – трьома 3-х місячними ведмежатами та двома 5-річними ведмедями. Їх привезли кілька днів тому з міста Стара Гута Львівської області.

– Проект реалізується за кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного фонду охорони навколишнього середовища, – додав директор Подільського зоопарку Євгена Ткачика. – Загальна його вартість становить 4 млн 615 тис грн.

Повернутись Створено: 1 червня 2018 року, 14:23 Переглядів: 726

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація