2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Весняну ярмарку організувала газета обласної Ради „Вінниччина” (ВІДЕО) Роздрукувати

Саджанці, сіянці, насіння і навіть птахів мали можливість придбати учасники ювілейної тридцять п’ятої сільськогосподарської виставки-ярмарку, організованої газетою «Вінниччина».

Цей фестиваль умілого господарювання на землі триває вже 16 років поспіль. Традиційно він проходить двічі на рік – в першу п’ятницю квітня та жовтня. Зрозуміло, що таку подію аж ніяк не можуть пропустити справжні професіонали садів та городів: садівники, селекціонери, колекціонери рідкісних рослин, птахів та тварин, не кажучи вже про прихильників органічного землеробства і просто дачників-городників, яких перші погожі дні вже давно кличуть на свої ділянки.

От і цього разу площа перед приміщенням редакції (біля «Книжки»), де традиційно відбуваються виставки, була заповнена вщерть. Посприяла цьому й тепла сонячна погода, так що не бракувало ані продавців, ані покупців. Зокрема, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська також відвідала ярмарку.

А придбати, дійсно, було що. Величезний асортимент саджанців плодових дерев, сіянців кущів, вазонів, насіння квітів та різноманітних овочевих культур: помідорів, буряків, редьки, огірків та моркви... А картоплі! Її було представлено десятки, якщо не сотні сортів - на всі смаки: від супер ранньої до традиційної літньо-осінньої.

Учасники виставки мали можливість придбати навіть птахів: високопродуктивних курей, качок та гусей. Щоправда, коштували вони недешево. Водночас із ярмарком продовжилась і передплатна кампанія на газету «Вінниччина». Відтак, люди мали можливість не лише побазарювати та поспілкуватись один з одним, а й оформити передплату на газету.

Повернутись Створено: 1 квітня 2016 року, 15:39 Переглядів: 1688

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація