Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Весняну ярмарку організувала газета обласної Ради „Вінниччина” (ВІДЕО) Роздрукувати

Саджанці, сіянці, насіння і навіть птахів мали можливість придбати учасники ювілейної тридцять п’ятої сільськогосподарської виставки-ярмарку, організованої газетою «Вінниччина».

Цей фестиваль умілого господарювання на землі триває вже 16 років поспіль. Традиційно він проходить двічі на рік – в першу п’ятницю квітня та жовтня. Зрозуміло, що таку подію аж ніяк не можуть пропустити справжні професіонали садів та городів: садівники, селекціонери, колекціонери рідкісних рослин, птахів та тварин, не кажучи вже про прихильників органічного землеробства і просто дачників-городників, яких перші погожі дні вже давно кличуть на свої ділянки.

От і цього разу площа перед приміщенням редакції (біля «Книжки»), де традиційно відбуваються виставки, була заповнена вщерть. Посприяла цьому й тепла сонячна погода, так що не бракувало ані продавців, ані покупців. Зокрема, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська також відвідала ярмарку.

А придбати, дійсно, було що. Величезний асортимент саджанців плодових дерев, сіянців кущів, вазонів, насіння квітів та різноманітних овочевих культур: помідорів, буряків, редьки, огірків та моркви... А картоплі! Її було представлено десятки, якщо не сотні сортів - на всі смаки: від супер ранньої до традиційної літньо-осінньої.

Учасники виставки мали можливість придбати навіть птахів: високопродуктивних курей, качок та гусей. Щоправда, коштували вони недешево. Водночас із ярмарком продовжилась і передплатна кампанія на газету «Вінниччина». Відтак, люди мали можливість не лише побазарювати та поспілкуватись один з одним, а й оформити передплату на газету.

Повернутись Створено: 1 квітня 2016 року, 15:39 Переглядів: 1433

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація