Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Весняну ярмарку організувала газета обласної Ради „Вінниччина” (ВІДЕО) Роздрукувати

Саджанці, сіянці, насіння і навіть птахів мали можливість придбати учасники ювілейної тридцять п’ятої сільськогосподарської виставки-ярмарку, організованої газетою «Вінниччина».

Цей фестиваль умілого господарювання на землі триває вже 16 років поспіль. Традиційно він проходить двічі на рік – в першу п’ятницю квітня та жовтня. Зрозуміло, що таку подію аж ніяк не можуть пропустити справжні професіонали садів та городів: садівники, селекціонери, колекціонери рідкісних рослин, птахів та тварин, не кажучи вже про прихильників органічного землеробства і просто дачників-городників, яких перші погожі дні вже давно кличуть на свої ділянки.

От і цього разу площа перед приміщенням редакції (біля «Книжки»), де традиційно відбуваються виставки, була заповнена вщерть. Посприяла цьому й тепла сонячна погода, так що не бракувало ані продавців, ані покупців. Зокрема, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська також відвідала ярмарку.

А придбати, дійсно, було що. Величезний асортимент саджанців плодових дерев, сіянців кущів, вазонів, насіння квітів та різноманітних овочевих культур: помідорів, буряків, редьки, огірків та моркви... А картоплі! Її було представлено десятки, якщо не сотні сортів - на всі смаки: від супер ранньої до традиційної літньо-осінньої.

Учасники виставки мали можливість придбати навіть птахів: високопродуктивних курей, качок та гусей. Щоправда, коштували вони недешево. Водночас із ярмарком продовжилась і передплатна кампанія на газету «Вінниччина». Відтак, люди мали можливість не лише побазарювати та поспілкуватись один з одним, а й оформити передплату на газету.

Повернутись Створено: 1 квітня 2016 року, 15:39 Переглядів: 1367

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація