Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Ветерани і офіцери флоту заручилися підтримкою голови обласної Ради. Оновлено Роздрукувати

12 червня голова обласної Ради Сергій Свитко зустрівся з членами Вінницької громадської організації “Союз ветеранів Військово-морської розвідки” і обговорив проблеми, які існують в організації та шляхи їх вирішення.

На зустрічі обговорено напрями діяльності “Союзу ветеранів Військово-морської розвідки” та досягнуті результати, стан справ у Військово-Морських Силах Збройних Сил України, шляхи співпраці між громадською організацією і обласною Радою. Зокрема, йшлося про необхідність фінансової підтримки низки проектів організації на рівні держави, про потребу сприяння у відновленні зруйнованого вандалами у с. Ометинці Немирівського району пам’ятника герою Кримської війни матросу Петру Кішці. Очільник обласної Ради пообіцяв звернутися з цього приводу до районної влади, щоб вирішити це питання.

Нагадаємо, що у відповідь на звернення командира військової частини А1594 Військово-Морських Сил України до керівництва обласної Ради про допомогу у матеріально-технічному забезпеченні українських моряків, було зібрано кошти за рахунок пожертв працівників підприємств спільної власності територіальних громад області. Зокрема, трудовий колектив виконавчого апарату Вінницької обласної Ради перерахував свій одноденний заробіток в сумі 8100 грн. на матеріально-технічне забезпечення військової частини А1594 (підрозділ спецпризначення Військово-Морських Сил України). Завдяки цьому було закуплено тактичне спорядження та обладнання для воїнів Військово-Морських Сил України. 

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував ветеранам і офіцерам ВМС України за вірність обов’язку перед українською державою, побажав миру, добра і здоров’я їхнім родинам. Він поінформував про складну політичну і військову ситуацію в країні, висловив свою думку щодо подій, які відбуваються на Сході держави.

- Україна в небезпеці. Вперше за 23 роки незалежності української держави існує серйозний виклик нашому народові. Сьогодні без перебільшення, стоїть питання, бути чи не бути українській державі. Український народ має прагнення жити у своїй державі, за яку поклали життя кращі сини і дочки української нації протягом минулих століть. Після Революції Гідності Російська Федерація розпочала військові дії. Де-юре війни немає, а де-факто ми вже бачимо наслідки цієї війни: анексовано Крим, відбуваються військові дії за участю спецпідрозділів Російської Федерації на території Луганської і Донецької областей, чиняться провокації в інших містах України. Російська Федерація залишається імперією, в якій не рахуються з гідністю людини, правами і свободами громадян. В Російській Федерації зневажаються права національних меншин, зокрема українців. Немає українських шкіл, не випускаються українські книги, не друкуються українські газети. Відбувається спроба російської імперії побудувати новий світовий порядок, - сказав Сергій Свитко.

- Ми зрозуміли, якою важливою є роль армії. Саме армія і флот стоять на сторожі нашої незалежності, демократії, мирного життя. Хотів би нагадати слова Наполеона, який сказав: “Якщо народ не хоче годувати власну армію, він годуватиме чужу”. Цю аксіому має пам’ятати кожен політичний і державний діяч української держави, - підкреслив Сергій Свитко.

Після виступів відбувся обмін подарунками. Очільник обласної Ради подарував книги про Вінниччину ветеранам організації і офіцерам військової частини “Очаків”. Військові ж в свою чергу вручили Сергію Свитку медаль “Матрос Кішка” та пам’ятну табличку військової частини “Очаків”.

Довідка: Вінницька громадська організація “Союз ветеранів Військово-морської розвідки” утворена 23 серпня 2011 року. Організація є об’єднанням моряків і ветеранів, що проходили військову службу у військових частинах, підрозділах військово-морської розвідки на кораблях і підводних човнах флоту, а також громадян, які є прихильниками військово-морської служби. Серед напрямів діяльності організації: співпраця з Військово-Морськими Силами України, національно-патріотичне виховання молоді, підвищення в суспільстві престижу служби у лавах Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Повернутись Створено: 12 червня 2014 року, 18:12 Переглядів: 926

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація