Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ветерани і офіцери флоту заручилися підтримкою голови обласної Ради. Оновлено Роздрукувати

12 червня голова обласної Ради Сергій Свитко зустрівся з членами Вінницької громадської організації “Союз ветеранів Військово-морської розвідки” і обговорив проблеми, які існують в організації та шляхи їх вирішення.

На зустрічі обговорено напрями діяльності “Союзу ветеранів Військово-морської розвідки” та досягнуті результати, стан справ у Військово-Морських Силах Збройних Сил України, шляхи співпраці між громадською організацією і обласною Радою. Зокрема, йшлося про необхідність фінансової підтримки низки проектів організації на рівні держави, про потребу сприяння у відновленні зруйнованого вандалами у с. Ометинці Немирівського району пам’ятника герою Кримської війни матросу Петру Кішці. Очільник обласної Ради пообіцяв звернутися з цього приводу до районної влади, щоб вирішити це питання.

Нагадаємо, що у відповідь на звернення командира військової частини А1594 Військово-Морських Сил України до керівництва обласної Ради про допомогу у матеріально-технічному забезпеченні українських моряків, було зібрано кошти за рахунок пожертв працівників підприємств спільної власності територіальних громад області. Зокрема, трудовий колектив виконавчого апарату Вінницької обласної Ради перерахував свій одноденний заробіток в сумі 8100 грн. на матеріально-технічне забезпечення військової частини А1594 (підрозділ спецпризначення Військово-Морських Сил України). Завдяки цьому було закуплено тактичне спорядження та обладнання для воїнів Військово-Морських Сил України. 

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував ветеранам і офіцерам ВМС України за вірність обов’язку перед українською державою, побажав миру, добра і здоров’я їхнім родинам. Він поінформував про складну політичну і військову ситуацію в країні, висловив свою думку щодо подій, які відбуваються на Сході держави.

- Україна в небезпеці. Вперше за 23 роки незалежності української держави існує серйозний виклик нашому народові. Сьогодні без перебільшення, стоїть питання, бути чи не бути українській державі. Український народ має прагнення жити у своїй державі, за яку поклали життя кращі сини і дочки української нації протягом минулих століть. Після Революції Гідності Російська Федерація розпочала військові дії. Де-юре війни немає, а де-факто ми вже бачимо наслідки цієї війни: анексовано Крим, відбуваються військові дії за участю спецпідрозділів Російської Федерації на території Луганської і Донецької областей, чиняться провокації в інших містах України. Російська Федерація залишається імперією, в якій не рахуються з гідністю людини, правами і свободами громадян. В Російській Федерації зневажаються права національних меншин, зокрема українців. Немає українських шкіл, не випускаються українські книги, не друкуються українські газети. Відбувається спроба російської імперії побудувати новий світовий порядок, - сказав Сергій Свитко.

- Ми зрозуміли, якою важливою є роль армії. Саме армія і флот стоять на сторожі нашої незалежності, демократії, мирного життя. Хотів би нагадати слова Наполеона, який сказав: “Якщо народ не хоче годувати власну армію, він годуватиме чужу”. Цю аксіому має пам’ятати кожен політичний і державний діяч української держави, - підкреслив Сергій Свитко.

Після виступів відбувся обмін подарунками. Очільник обласної Ради подарував книги про Вінниччину ветеранам організації і офіцерам військової частини “Очаків”. Військові ж в свою чергу вручили Сергію Свитку медаль “Матрос Кішка” та пам’ятну табличку військової частини “Очаків”.

Довідка: Вінницька громадська організація “Союз ветеранів Військово-морської розвідки” утворена 23 серпня 2011 року. Організація є об’єднанням моряків і ветеранів, що проходили військову службу у військових частинах, підрозділах військово-морської розвідки на кораблях і підводних човнах флоту, а також громадян, які є прихильниками військово-морської служби. Серед напрямів діяльності організації: співпраця з Військово-Морськими Силами України, національно-патріотичне виховання молоді, підвищення в суспільстві престижу служби у лавах Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Повернутись Створено: 12 червня 2014 року, 18:12 Переглядів: 1031

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація