Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ветеранів Вінниччини привітали з Днем визволення України Роздрукувати

У день 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради нагородили тих, кому довелося пережити лихоліття Великої Вітчизняної війни (ВВв). Слова подяки на адресу ветеранів та інвалідів ВВв лунали від 1-го заступника голови Вінницької обласної ради Ігоря Кревського та заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової.

– Наша свята традиція і обов’язок, який ми зберігаємо і передаємо нашим нащадкам, – дбати про ветеранів, – сказала Л. Спірідонова.

 І.Кревський відзначив роль покоління, яке пройшло крізь Велику Вітчизняну війну, у патріотичному вихованні молоді:

– Завдання влади – виховувати патріотизм у підростаючого покоління, однак саме ви – найкращі вчителі. Свідків тих страшних часів стає все менше, проте наша вдячність усім, хто пройшов крізь бойові дії, голод та руйнування – не вичерпується. Ми намагаємося сприяти у полегшенні ваших проблем, зокрема, переймаємося питаннями належного соціального забезпечення, – сказав 1-й заступник голови.

 

За словами заступника голови облдержадміністрації Л.Спірідонової, з державного бюджету цьогоріч було виділено 251 мільйон гривень на всі пільги для ветеранів, що на 19 мільйонів більше, ніж в минулому. На Вінниччині проживає 6442 родини ветеранів. Близько 5,5 тисяч осіб щороку проходять санаторне лікування на базі Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів ВВв.

Присутній на заході голова Вінницької обласної організації ветеранів України Леонід Копецький також звернувся зі словами вітань до присутніх і вшанував пам’ять загиблих та померлих учасників ВВв.

 Окрім урочистостей в приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації, в рамках відзначення пам’ятної дати відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави у сквері імені Козицького.

 

 

Повернутись Створено: 28 жовтня 2013 року, 16:40 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація