Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Ветеранів Вінниччини привітали з Днем визволення України Роздрукувати

У день 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради нагородили тих, кому довелося пережити лихоліття Великої Вітчизняної війни (ВВв). Слова подяки на адресу ветеранів та інвалідів ВВв лунали від 1-го заступника голови Вінницької обласної ради Ігоря Кревського та заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової.

– Наша свята традиція і обов’язок, який ми зберігаємо і передаємо нашим нащадкам, – дбати про ветеранів, – сказала Л. Спірідонова.

 І.Кревський відзначив роль покоління, яке пройшло крізь Велику Вітчизняну війну, у патріотичному вихованні молоді:

– Завдання влади – виховувати патріотизм у підростаючого покоління, однак саме ви – найкращі вчителі. Свідків тих страшних часів стає все менше, проте наша вдячність усім, хто пройшов крізь бойові дії, голод та руйнування – не вичерпується. Ми намагаємося сприяти у полегшенні ваших проблем, зокрема, переймаємося питаннями належного соціального забезпечення, – сказав 1-й заступник голови.

 

За словами заступника голови облдержадміністрації Л.Спірідонової, з державного бюджету цьогоріч було виділено 251 мільйон гривень на всі пільги для ветеранів, що на 19 мільйонів більше, ніж в минулому. На Вінниччині проживає 6442 родини ветеранів. Близько 5,5 тисяч осіб щороку проходять санаторне лікування на базі Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів ВВв.

Присутній на заході голова Вінницької обласної організації ветеранів України Леонід Копецький також звернувся зі словами вітань до присутніх і вшанував пам’ять загиблих та померлих учасників ВВв.

 Окрім урочистостей в приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації, в рамках відзначення пам’ятної дати відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави у сквері імені Козицького.

 

 

Повернутись Створено: 28 жовтня 2013 року, 16:40 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація