Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Ветеранів Вінниччини привітали з Днем визволення України Роздрукувати

У день 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради нагородили тих, кому довелося пережити лихоліття Великої Вітчизняної війни (ВВв). Слова подяки на адресу ветеранів та інвалідів ВВв лунали від 1-го заступника голови Вінницької обласної ради Ігоря Кревського та заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової.

– Наша свята традиція і обов’язок, який ми зберігаємо і передаємо нашим нащадкам, – дбати про ветеранів, – сказала Л. Спірідонова.

 І.Кревський відзначив роль покоління, яке пройшло крізь Велику Вітчизняну війну, у патріотичному вихованні молоді:

– Завдання влади – виховувати патріотизм у підростаючого покоління, однак саме ви – найкращі вчителі. Свідків тих страшних часів стає все менше, проте наша вдячність усім, хто пройшов крізь бойові дії, голод та руйнування – не вичерпується. Ми намагаємося сприяти у полегшенні ваших проблем, зокрема, переймаємося питаннями належного соціального забезпечення, – сказав 1-й заступник голови.

 

За словами заступника голови облдержадміністрації Л.Спірідонової, з державного бюджету цьогоріч було виділено 251 мільйон гривень на всі пільги для ветеранів, що на 19 мільйонів більше, ніж в минулому. На Вінниччині проживає 6442 родини ветеранів. Близько 5,5 тисяч осіб щороку проходять санаторне лікування на базі Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів ВВв.

Присутній на заході голова Вінницької обласної організації ветеранів України Леонід Копецький також звернувся зі словами вітань до присутніх і вшанував пам’ять загиблих та померлих учасників ВВв.

 Окрім урочистостей в приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації, в рамках відзначення пам’ятної дати відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави у сквері імені Козицького.

 

 

Повернутись Створено: 28 жовтня 2013 року, 16:40 Переглядів: 922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація