9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ветеранів Вінниччини привітали з Днем визволення України Роздрукувати

У день 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради нагородили тих, кому довелося пережити лихоліття Великої Вітчизняної війни (ВВв). Слова подяки на адресу ветеранів та інвалідів ВВв лунали від 1-го заступника голови Вінницької обласної ради Ігоря Кревського та заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової.

– Наша свята традиція і обов’язок, який ми зберігаємо і передаємо нашим нащадкам, – дбати про ветеранів, – сказала Л. Спірідонова.

 І.Кревський відзначив роль покоління, яке пройшло крізь Велику Вітчизняну війну, у патріотичному вихованні молоді:

– Завдання влади – виховувати патріотизм у підростаючого покоління, однак саме ви – найкращі вчителі. Свідків тих страшних часів стає все менше, проте наша вдячність усім, хто пройшов крізь бойові дії, голод та руйнування – не вичерпується. Ми намагаємося сприяти у полегшенні ваших проблем, зокрема, переймаємося питаннями належного соціального забезпечення, – сказав 1-й заступник голови.

 

За словами заступника голови облдержадміністрації Л.Спірідонової, з державного бюджету цьогоріч було виділено 251 мільйон гривень на всі пільги для ветеранів, що на 19 мільйонів більше, ніж в минулому. На Вінниччині проживає 6442 родини ветеранів. Близько 5,5 тисяч осіб щороку проходять санаторне лікування на базі Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів ВВв.

Присутній на заході голова Вінницької обласної організації ветеранів України Леонід Копецький також звернувся зі словами вітань до присутніх і вшанував пам’ять загиблих та померлих учасників ВВв.

 Окрім урочистостей в приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації, в рамках відзначення пам’ятної дати відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави у сквері імені Козицького.

 

 

Повернутись Створено: 28 жовтня 2013 року, 16:40 Переглядів: 1018

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація