Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ветеранів Вінниці запросили на пам’ятну урочисту зустріч Роздрукувати

Заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом сьогодні у Вінниці розпочалися із урочистої зустрічі з ветеранами. В холі кінотеатру «Родина» ветеранів зустрічають учні вінницьких шкіл із квітами. Разом зі школярами привітати захисників та дітей війни прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

Для нечисленних ветеранів Другої світової війни підготували тематичні вокальні та хореографічні номери у виконанні солістів Вінницького естрадно-духового оркестру «ВінБенд», вихованців Академії національних традицій, хореографічного колективу «Фабрика талантів», зразкової майстерні «Зоряна мрія» Міського Палацу мистецтв та учнів Вінницької школи мистецтв.

Захисникам особисто, а також їхнім дружинам, дітям або онукам вручили Почесні грамоти Вінницької облдержадміністрації, обласної Ради та Вінницької міської ради.

– Такої війни, як Друга світова, за масштабами та кількістю жертв людство не знало, – сказав голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Ми схиляємо голови перед пам'яттю мільйонів співвітчизників, які загинули у 1939-45 роках: на фронтах, в партизанському та національно-визвольному підпіллях, рухах опору, концентраційних таборах та на примусових роботах. Україна,  яка не була в ті роки незалежною державою,  зробила колосальний внесок у розгром нацизму. Щонайменше 6 мільйонів українців воювали в лавах Червоної армії. Досі український внесок в перемогу або перекручувався, або взагалі був невідомим широкому загалу. І лише зараз виникли умови для того, щоби День перемоги відзначати в нашій власній українській системі координат. Ми шанували, шануємо і завжди будемо шанувати патріотичний подвиг наших дідів і прадідів.

– Всіх вітаю з великою перемогою, – звернулася до присутніх ветеран Другої світової війни Ольга Твердохлєбова. – Правда, це свято у нас зі сльозами на очах. З моєї сім’ї лише я одна залишилася в живих. Я отримала медаль за відвагу посмертно і в мене є «похоронка», що я загинула смертю хоробрих, захищаючи місто Сандормир у Польщі. Але у 1946-му, коли з’ясували, що я, розвідниця, жива, мене викликали у Москву і там вручили нагороду. Отримала великий срібний орден. З перемогою всіх!  

Присутні вшанувати пам'ять борців за незалежність України хвилиною мовчання.

Повернутись Створено: 9 травня 2019 року, 13:00 Переглядів: 285

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація