Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Ветеранів Вінниці запросили на пам’ятну урочисту зустріч Роздрукувати

Заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом сьогодні у Вінниці розпочалися із урочистої зустрічі з ветеранами. В холі кінотеатру «Родина» ветеранів зустрічають учні вінницьких шкіл із квітами. Разом зі школярами привітати захисників та дітей війни прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

Для нечисленних ветеранів Другої світової війни підготували тематичні вокальні та хореографічні номери у виконанні солістів Вінницького естрадно-духового оркестру «ВінБенд», вихованців Академії національних традицій, хореографічного колективу «Фабрика талантів», зразкової майстерні «Зоряна мрія» Міського Палацу мистецтв та учнів Вінницької школи мистецтв.

Захисникам особисто, а також їхнім дружинам, дітям або онукам вручили Почесні грамоти Вінницької облдержадміністрації, обласної Ради та Вінницької міської ради.

– Такої війни, як Друга світова, за масштабами та кількістю жертв людство не знало, – сказав голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Ми схиляємо голови перед пам'яттю мільйонів співвітчизників, які загинули у 1939-45 роках: на фронтах, в партизанському та національно-визвольному підпіллях, рухах опору, концентраційних таборах та на примусових роботах. Україна,  яка не була в ті роки незалежною державою,  зробила колосальний внесок у розгром нацизму. Щонайменше 6 мільйонів українців воювали в лавах Червоної армії. Досі український внесок в перемогу або перекручувався, або взагалі був невідомим широкому загалу. І лише зараз виникли умови для того, щоби День перемоги відзначати в нашій власній українській системі координат. Ми шанували, шануємо і завжди будемо шанувати патріотичний подвиг наших дідів і прадідів.

– Всіх вітаю з великою перемогою, – звернулася до присутніх ветеран Другої світової війни Ольга Твердохлєбова. – Правда, це свято у нас зі сльозами на очах. З моєї сім’ї лише я одна залишилася в живих. Я отримала медаль за відвагу посмертно і в мене є «похоронка», що я загинула смертю хоробрих, захищаючи місто Сандормир у Польщі. Але у 1946-му, коли з’ясували, що я, розвідниця, жива, мене викликали у Москву і там вручили нагороду. Отримала великий срібний орден. З перемогою всіх!  

Присутні вшанувати пам'ять борців за незалежність України хвилиною мовчання.

Повернутись Створено: 9 травня 2019 року, 13:00 Переглядів: 496

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація