Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Ветеранів-вінничан привітали з Днем перемоги над нацизмом Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітали ветеранів та дітей війни, що зібралися у кінотеатрі «Родина». Захисникам особисто, а також їхнім дружинам, дітям або онукам вручили Почесні грамоти Вінницької облдержадміністрації, обласної Ради та міської ради і грошові премії. В урочистій церемонії нагородження та святковому привітанні окрім ветеранів взяли участь рідні та близькі захисників.
– На жаль, вся історія людства – це історія воєн, – сказав у своєму слові голова обласної Ради Анатолій Олійник. –  Але за масштабами Друга світова війна була найбільш руйнівною з найбільшою кількістю жертв. Все що відбулось з людством – до 80 мільйонів загиблих – це те, що стосується кожного з нас. І тисячі років наш солдат, наш воїн захищав цю землю – це приклад героїзму взірець вірності присязі, відповідальності за Батьківщину, за родину, за землю. Здобути незалежність легко, зберегти – важко. Момент істини ми проходимо. І хай з нами буде Бог.

Після привітання ветеранів-вінничан відбувся концерт, урочиста хода та покладання квітів до Меморіалу Слави і Пам’ятного знаку на честь Небесної Сотні та Героїв АТО.

За оцінками експертів, серед колишніх республік Союзу РСР, а також держав світу, що були втягнуті в Другу світову війну, Україна зазнала найбільших матеріальних і людських втрат. Безпосередні прямі матеріальні збитки, завдані фашистськими окупантами народному господарству УРСР, становили 42 % усіх втрат, завданих тодішньому Союзу РСР. За час війни завойовники зруйнували в Україні 714 міст, 28 тис. сіл, понад 15 тис. промислових підприємств, 28 тис. колгоспів, 900 радгоспів, 1,3 тис. МТС, 33 тис. шкіл, середніх і вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ, понад 18 тис. установ охорони здоров'я. Із музеїв УРСР було вивезено близько 40 тис. картин, експонатів, інших художніх цінностей.

Проте найтрагічніші соціальні втрати – це загибель людей у боях із ворогом, розстріляне, вивезене на каторжні роботи до фашистської Німеччини мирне населення. За оцінками вчених, демографічні втрати становили 9 млн осіб (22 % населення), із яких 3,5 млн загинули на фронтах.

Україна зробила винятково важливий внесок у перемогу держав антигітлерівської коаліції. Із 7 млн орденів і медалей, вручених солдатам і офіцерам Радянської армії, 2,5 млн одержали жителі України.

 

Повернутись Створено: 9 травня 2018 року, 13:44 Переглядів: 527

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація