Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Виборча кампанія Роздрукувати

Оголошено вибори до обласної Ради

24 лютого 2013 року у 3-му і 14-му мажоритарних округах Вінниччини відбудуться вибори депутатів до обласної Ради. Таке рішення прийняла Вінницька обласна виборча комісія.

Це пов’язано з тим, що після останніх парламентських виборів з обласної Ради до Верховної Ради України пішли четверо депутатів, а саме Микола Джига, Олександр Домбровський, Григорій Заболотний та Віктор Тимошенко. Двоє з них (М.Джига та В.Тимошенко) були в облраді за партійними виборчими списками Партії Регіонів. Відтепер їх місця автоматично зайняли в облраді наступні в списках Партії Регіонів – Наталя Костик та Костянтин Репа.
Що ж до О. Домбровського та Г. Заболотного, то вони балотувалися в облраду як мажоритарники у 14-му та 3-му округах, у Калинівському та Бершадському районах відповідно. Саме на цих виборчих округах 24 лютого 2013 року вінничанам і доведеться визначатися з новими кандидатами в депутати обласної Ради
За повідомленням обласної виборчої комісії, реєстрація кандидатів на означених округах розпочнеться 26 січня і триватиме до 30 січня.

 

Повернутись Створено: 14 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1380

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація