Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вибухи на складах припинились, залізничне та автомобільне сполучення відновлено Роздрукувати

Перед початком роботи 24 чергової сесії перший заступник голови облдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Андрій Гижко повідомив оперативну інформацію про події на території військового складу поблизу м. Калинівки.

За його словами, 23000 місцевих жителів одразу вивезли у Вінницю, Калинівський, Козятинський та Хмільницький райони, де у були розміщені. Значну допомогу надали волонтери. Для всіх були організоване тепле харчування, одяг, мобільний зв'язок. На ранок 27 вересня почалася друга хвиля евакуації, люди перечікували у ситуацію у підвалах і зранку  4 тисячі людей було додатково евакуйовано.

У Калинівці була евакуйована Центральна районна лікарня, хворі доставлені у Вінницю і продовжують лікування. Двоє породіль вчора зранку народили хлопчика і дівчинку.

Задіяно 6 танків для гасіння пожежі і таким чином вдалося локалізувати вогнище.  Завдяки спецавіації,  яка здійснила  19 скидів води, вдалося  понизити градус температури.

Відкрито залізничне сполучення, розблоковано дорогу «Житомир - Могилів-Подільський». Однак залишились 36 мобільних постів в області та 5 постів безпосередньо в районі події для недопущення фактів грабежів та мародерства.

Всього для забезпечення публічної безпеки і порядку від Нацполіції задіяно 249 осіб, 45 транспортних засобів та 15 патрульних автомобілів управління патрульної поліції.

Ситуація контрольована. Прибуває багато гуманітарної допомоги. У першу добу  харчування було  забезпечено органами місцевого самоврядування, волонтерами. Отримали перший гуманітарний вантаж з Харківської області вагою 15 тонн. Очікується сьогодні вантаж з будівельними матеріалами з Житомирської області.

- Просимо місцевих мешканців утриматись від швидкого повернення, - наголосив Андрій Петрович. - Піротехніками ДСНС (17 розрахунків, 84 осіб та 32 одиниць техніки) спільно з представниками Нацполіції здійснюється  дворовий обхід та виконуються заявки від населення щодо вилучення виявлених вибухонебезпечних предметів. Виконано 38 заявок із 78. Просимо повідомляти про залишки боєприпасів у своїх дворах.

Особовий склад Нацгвардії виконує завдання шляхом патрулювання в складі 22 спільних з Нацполіцією, 18 самостійних, 4 автомобільних патрулів, організовано роботу  контрольно-перепускного пункту.

- Цивільні комісії будуть обстежувати усі домоволодіння щодо оформлення актів для відшкодування збитків. Зараз є 7 помешкань, які необхідно відновлювати. В Україні працює два заводи з виготовлення шифера, тому усю продукцію ми викупляємо одразу «з коліс». Ще очікуємо прибуття будівельних матеріалів з Житомирської та Харківської та інших областей. В Калинівці на базі машинобудівного заводу організовуємо майданчик, куди будуть завозитися будівельні матеріали. Там є охорона, є кран-балки і є розвантажувачі та склади для зберігання шиферу і скла, - підсумував керівник штабу.

Працює телефонна “гаряча лінія” Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації: (043) 332 14 63.

Повернутись Створено: 28 вересня 2017 року, 12:24 Переглядів: 615

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація