Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вибухи на складах припинились, залізничне та автомобільне сполучення відновлено Роздрукувати

Перед початком роботи 24 чергової сесії перший заступник голови облдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Андрій Гижко повідомив оперативну інформацію про події на території військового складу поблизу м. Калинівки.

За його словами, 23000 місцевих жителів одразу вивезли у Вінницю, Калинівський, Козятинський та Хмільницький райони, де у були розміщені. Значну допомогу надали волонтери. Для всіх були організоване тепле харчування, одяг, мобільний зв'язок. На ранок 27 вересня почалася друга хвиля евакуації, люди перечікували у ситуацію у підвалах і зранку  4 тисячі людей було додатково евакуйовано.

У Калинівці була евакуйована Центральна районна лікарня, хворі доставлені у Вінницю і продовжують лікування. Двоє породіль вчора зранку народили хлопчика і дівчинку.

Задіяно 6 танків для гасіння пожежі і таким чином вдалося локалізувати вогнище.  Завдяки спецавіації,  яка здійснила  19 скидів води, вдалося  понизити градус температури.

Відкрито залізничне сполучення, розблоковано дорогу «Житомир - Могилів-Подільський». Однак залишились 36 мобільних постів в області та 5 постів безпосередньо в районі події для недопущення фактів грабежів та мародерства.

Всього для забезпечення публічної безпеки і порядку від Нацполіції задіяно 249 осіб, 45 транспортних засобів та 15 патрульних автомобілів управління патрульної поліції.

Ситуація контрольована. Прибуває багато гуманітарної допомоги. У першу добу  харчування було  забезпечено органами місцевого самоврядування, волонтерами. Отримали перший гуманітарний вантаж з Харківської області вагою 15 тонн. Очікується сьогодні вантаж з будівельними матеріалами з Житомирської області.

- Просимо місцевих мешканців утриматись від швидкого повернення, - наголосив Андрій Петрович. - Піротехніками ДСНС (17 розрахунків, 84 осіб та 32 одиниць техніки) спільно з представниками Нацполіції здійснюється  дворовий обхід та виконуються заявки від населення щодо вилучення виявлених вибухонебезпечних предметів. Виконано 38 заявок із 78. Просимо повідомляти про залишки боєприпасів у своїх дворах.

Особовий склад Нацгвардії виконує завдання шляхом патрулювання в складі 22 спільних з Нацполіцією, 18 самостійних, 4 автомобільних патрулів, організовано роботу  контрольно-перепускного пункту.

- Цивільні комісії будуть обстежувати усі домоволодіння щодо оформлення актів для відшкодування збитків. Зараз є 7 помешкань, які необхідно відновлювати. В Україні працює два заводи з виготовлення шифера, тому усю продукцію ми викупляємо одразу «з коліс». Ще очікуємо прибуття будівельних матеріалів з Житомирської та Харківської та інших областей. В Калинівці на базі машинобудівного заводу організовуємо майданчик, куди будуть завозитися будівельні матеріали. Там є охорона, є кран-балки і є розвантажувачі та склади для зберігання шиферу і скла, - підсумував керівник штабу.

Працює телефонна “гаряча лінія” Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації: (043) 332 14 63.

Повернутись Створено: 28 вересня 2017 року, 12:24 Переглядів: 708

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація