Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Від роботи влади має бути результат Роздрукувати

28 березня перед обласною владою про свою роботу у першому кварталі поточного року звітувало керівництво Липовецького району. 

Доповідав голова Липовецької районної державної адміністрації Анатолій Грищук. Відносно проведення в районі заходів щодо реалізації медичної реформи, то за інформацією керівника, на проведення ремонтних робіт у медичних закладах первинного рівня на 2013 рік передбачено 683 тис. грн. з місцевого бюджету та 130, 7 тис. гривень спонсорських коштів. Уже відремонтовано 4 ФАПи із 20 запланованих у поточному році. Окрім того, у закладах первинної ланки розпочались роботи із впровадження енергозберігаючих технологій та встановлення альтернативних видів опалення. Профінансовано 150 тис. грн. на придбання автомобіля швидкої допомоги для Вахнівської амбулаторії, 35 тис. грн. передбачено на рентген-апарат для Липовецької центральної районної лікарні.

Галузь Липовецької районної освіти представлена 28 загальноосвітніми школами та 21 дитячим садочком. Значна увага приділяється зміцненню матеріально-технічної бази навчальних закладів: вже у І кварталі поточного року замінено 50 м2 даху у Бричанській школі, розпочато роботи з реконструкції Липовецької ЗОШ № 2, встановлено електрокотел у Білянському ЗНЗ. Ще у двох школах району заплановано здійснити заміну вікон. Кількість дошкільних закладів у 2013 році, за словами А.Грищука, збільшиться ще на 2 ДНЗ.
Слухаючи звіт, голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан також озвучив низку завдань освіти Вінниччини. За його словами, це - максимальне забезпечення енергозбереження, утеплення шкіл, виведення котелень із підвальних приміщень навчальних закладів, забезпечення належного якісного рівня обслуговування шкільних автобусів, відпрацювання етикету взаємовідносин між дітьми та водіями. Наголосив, що особлива увага має надаватися також якості учнівського харчування та технологічному оснащенню шкільних харчоблоків.
Щодо агропромислового комплексу Липовецького району, то А.Грищук охарактеризував його збільшенням у 2013 році овоче-баштанних культур, посівів соняшника і кукурудзи. У планах – будівництво овочесховища та заводу, реконструкція телятника у селі Нападівка. У І кварталі поточного року передбачено 4,3 млн. грн. на придбання сільськогосподарської техніки. 
Проте, залишається проблемою низький рівень заробітної плати по галузі.
Болючим питанням для району також є чимала заборгованість молокозаводів перед здавачами молока. Оперативного реагування потребує і питання роботи бізнесового середовища району.

Щодо планових питань благоустрою, то А. Грищук виокремив: облаштування скверу у м. Липовець, встановлення засобів відеоспостереження у центрі міста, упорядкування меморіалу загиблим воїнам, санітарну очистку населених пунктів, зокрема, облаштування міського сміттєзвалища.
Також на 2013 рік керівництво району запланувало будівництво 2-х свердловин, виготовлення схеми оптимізації водопостачання міста та проектно-кошторисної документації на будівництво двох доріг.

Підсумовуючи роботу зібрання, керівники Вінниччини зазначили, що всі проблеми, які сьогодні хвилюють територіальні громади одноосібно вирішити неможливо. Лише спільні зусилля влади та громади здатні привести до позитивного результу.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 11:15 Переглядів: 1208

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація