Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Від розмов до конкретних справ перейшли у Томашполі Роздрукувати

10 жовтня про господарський стан району звітував голова Томашпільської райдержадміністрації Олександр Корчовий. Квартальні здобутки району торкнулися, насамперед, медичної і культурної сфери. На сто відсотків виконано план із ремонту фельдшерсько-акушерських пунктів та лікарських амбулаторій. Проведено ремонт 19 культурних об’єктів.

– Процес реконструкції триває, але варто більше співпрацювати з сільськими головами і громадою; залучати більшу кількість позабюджетних коштів, – наголосила керівник профільного управління Марія Скрипник.

Активніше в районі залучають кошти із міжнародних та обласних програм фінансування. Здебільшого на ремонт систем водопостачання і будівництво водогонів.

В освітній галузі відбувається оптимізація матеріально-технічної бази, впровадження енергозберігаючих технологій, покращується якість харчування дітей, – відзначив поліпшення начальник управління освіти Ігор Івасюк.

Голова райдержадміністрації Олександр Корчовий додав, що влада ставить за пріоритет соціальні питання населення.

– В районі серйозно опікуються і вразливими верствами населення. Зокрема, єдиний в державі сільський центр по денному догляду за дітьми із проблемами опорно-рухового апарату працює саме у Томашпільському районі, – сказав Олександр Корчовий.

У топ кращих район ввійшов за рівнем заробітної плати – 2515 гривень, а також за показниками легалізації доходів громадян. Заступник голови облдержадміністрації Максим Боровський зауважив:

– Виконання дохідної частини бюджету зросло на 17 відсотків. Це другий показник в області, – сказав Максим Боровський.

Акцентувати увагу запропоновано на розвитку сільського господарства, зокрема, зростанні врожайності, ліквідації низької вартості соціальних угод і збільшенні кількості поголів’я худоби.

– Попри наявні зауваження від керівників профільних департаментів, очевидною залишається позитивна тенденція у роботі і взаємодії із обласною владою, – резюмував голова обласної адміністрації Іван Мовчан.

 

 

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 18:00 Переглядів: 934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація