17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Від розмов до конкретних справ перейшли у Томашполі Роздрукувати

10 жовтня про господарський стан району звітував голова Томашпільської райдержадміністрації Олександр Корчовий. Квартальні здобутки району торкнулися, насамперед, медичної і культурної сфери. На сто відсотків виконано план із ремонту фельдшерсько-акушерських пунктів та лікарських амбулаторій. Проведено ремонт 19 культурних об’єктів.

– Процес реконструкції триває, але варто більше співпрацювати з сільськими головами і громадою; залучати більшу кількість позабюджетних коштів, – наголосила керівник профільного управління Марія Скрипник.

Активніше в районі залучають кошти із міжнародних та обласних програм фінансування. Здебільшого на ремонт систем водопостачання і будівництво водогонів.

В освітній галузі відбувається оптимізація матеріально-технічної бази, впровадження енергозберігаючих технологій, покращується якість харчування дітей, – відзначив поліпшення начальник управління освіти Ігор Івасюк.

Голова райдержадміністрації Олександр Корчовий додав, що влада ставить за пріоритет соціальні питання населення.

– В районі серйозно опікуються і вразливими верствами населення. Зокрема, єдиний в державі сільський центр по денному догляду за дітьми із проблемами опорно-рухового апарату працює саме у Томашпільському районі, – сказав Олександр Корчовий.

У топ кращих район ввійшов за рівнем заробітної плати – 2515 гривень, а також за показниками легалізації доходів громадян. Заступник голови облдержадміністрації Максим Боровський зауважив:

– Виконання дохідної частини бюджету зросло на 17 відсотків. Це другий показник в області, – сказав Максим Боровський.

Акцентувати увагу запропоновано на розвитку сільського господарства, зокрема, зростанні врожайності, ліквідації низької вартості соціальних угод і збільшенні кількості поголів’я худоби.

– Попри наявні зауваження від керівників профільних департаментів, очевидною залишається позитивна тенденція у роботі і взаємодії із обласною владою, – резюмував голова обласної адміністрації Іван Мовчан.

 

 

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 18:00 Переглядів: 980

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація