Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Від розмов до конкретних справ перейшли у Томашполі Роздрукувати

10 жовтня про господарський стан району звітував голова Томашпільської райдержадміністрації Олександр Корчовий. Квартальні здобутки району торкнулися, насамперед, медичної і культурної сфери. На сто відсотків виконано план із ремонту фельдшерсько-акушерських пунктів та лікарських амбулаторій. Проведено ремонт 19 культурних об’єктів.

– Процес реконструкції триває, але варто більше співпрацювати з сільськими головами і громадою; залучати більшу кількість позабюджетних коштів, – наголосила керівник профільного управління Марія Скрипник.

Активніше в районі залучають кошти із міжнародних та обласних програм фінансування. Здебільшого на ремонт систем водопостачання і будівництво водогонів.

В освітній галузі відбувається оптимізація матеріально-технічної бази, впровадження енергозберігаючих технологій, покращується якість харчування дітей, – відзначив поліпшення начальник управління освіти Ігор Івасюк.

Голова райдержадміністрації Олександр Корчовий додав, що влада ставить за пріоритет соціальні питання населення.

– В районі серйозно опікуються і вразливими верствами населення. Зокрема, єдиний в державі сільський центр по денному догляду за дітьми із проблемами опорно-рухового апарату працює саме у Томашпільському районі, – сказав Олександр Корчовий.

У топ кращих район ввійшов за рівнем заробітної плати – 2515 гривень, а також за показниками легалізації доходів громадян. Заступник голови облдержадміністрації Максим Боровський зауважив:

– Виконання дохідної частини бюджету зросло на 17 відсотків. Це другий показник в області, – сказав Максим Боровський.

Акцентувати увагу запропоновано на розвитку сільського господарства, зокрема, зростанні врожайності, ліквідації низької вартості соціальних угод і збільшенні кількості поголів’я худоби.

– Попри наявні зауваження від керівників профільних департаментів, очевидною залишається позитивна тенденція у роботі і взаємодії із обласною владою, – резюмував голова обласної адміністрації Іван Мовчан.

 

 

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 18:00 Переглядів: 909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація