Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Від сільського спорту – до Олімпійських вершин Роздрукувати

13 вересня в легкоатлетичному манежі Вінницької обласної організації фізкультурно- спортивного товариства „Колос” відбулось урочисте відкриття фінальних змагань літніх сільських обласних спортивних ігор, присвячених 70 –річччю визволення області від фашистських загарбників.

У відкритті взяли участь біля 400 чоловік з 22 районів області. Команди будуть змагатися . з волейболу, міні-футболу, шашок, шах, гирьового спорту, легкої атлетики, армрестлінгу, перетягування канату та настільного тенісу.

Мета змагань - залучити якомога більше дітей та молоді до занять спортом. Важливо, щоб юнаки та дівчата як в селах, і в містах вели здоровий спосіб життя.

Учасників змагань привітали голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук та начальник управління з питань фізичної культури і спорту Сергій Дідик.

- Розвиток фізичної культури, масового і професійного спорту – один з пріоритетів для обласної влади цієї каденції. Відрадно, що у нашій області успішно виконуються настанови Президента України щодо розвитку фізкультури і спорту, у тому числі у сільській місцевості. Всі, хто долучився до сільських спортивних ігор, довели, що фізкультура і аматорський спорт розвивається у кожному місті, селі та селищі регіону,- наголосив Сергій Татусяк.

Він побажав командам доброго здоров'я, щастя і радості від перемог та удач, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах

Повернутись Створено: 13 вересня 2013 року, 20:57 Переглядів: 1900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація