21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Від сьогодні “Вінницяоблводоканал” не братиме з вінничан кошти за повірку та пломбування лічильників Роздрукувати

Саме про це було заявлено 25 червня керівництвом комунального підприємства “Вінницяоблводоканал” на нараді, що відбулась під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка.

Участь у нараді взяли: директор комунального підприємства “Вінницяоблводоканал”, посадовці обласної Ради, керівники та члени громадських організацій міста Вінниці та області. Ключовими темами обговорення були: масова загибель риби на р. Південни Буг в районі населених пунктів Бохоники і Сутиски, зокрема поблизу Сабарівської ГЕС, законність сплати споживачами послуги здійснення повірки і пломбування лічильників на воду.

Представники громадськості звернулися до керівника підприємства “Вінницяоблводоканал” Василя Сиски із низкою запитань, зокрема: чи масова загибель риби є наслідком скидання стічних вод у річку з очисних споруд, чому жителі області мають сплачувати кошти за повірку і пломбування лічильників на воду, якщо ця послуга, як зазначають активісти, включена в розрахунковий тариф, чому між надавачем послуг - “Вінницяоблводоканалом” і споживачами існують посередники.

Щодо ситуації, яка склалась у Бохониках і Сутисках, то директор КП “Вінницяоблводоканал” Василь Сиска відповів, що готовий створити комісію за участі усіх зацікавлених сторін, щоб з’ясувати причини масової загибелі риби і забруднення річки стічними водами. Варто відмітити, що складна ситуація із забрудненням річок існує і в Тульчині, і в Іллінцях, де місцеві підприємства скидають відходи у водойми.

Голова обласної Ради Сергій Свитко запропонував Василю Сисці підготувати невідкладні пропозиції щодо поліпшення екологічної ситуації на річці Південний Буг, врахувати пропозиції громадськості щодо питання доступного і якісного надання послуг із водо забезпечення, вивчити проблемні питання і вжити термінових заходів щодо їхнього позитивного вирішення.

На питання про повірку лічильників Василь Сиска відповів: “Із завтрашнього дня ми призупиняємо брати кошти за повірку і пломбування лічильників на воду до моменту ухвалення відповідних рішень на рівні Уряду і НКРЕ, щоб не провокувати зростання соціальної напруги серед громади області”. Він також зазначив, що кошти на зазначені послуги будуть закладені у тариф, який сплачують споживачі відповідно до розрахунків і НКРЕ. Слід відмітити, що в області, за інформацією КП “Вінницяоблводоканал”, є 118 тис. лічильників на воду. Послуга повірки і пломбування лічильника разом із монтажними роботами складала 137 грн.

У підсумку на нараді вирішили: створити спільну робочу групу із представників “Вінницяоблводоканалу” та громадськості, яка має вивчити причини масової гибелі риби і забруднення річки Південний Буг; провести необхідні експертизи на якість води; привести у відповідність до чинного законодавства питання надання послуг із водопостачання, зокрема, включити у тариф послугу здійснення повірки і пломбування лічильників. 

Повернутись Створено: 26 червня 2015 року, 15:14 Переглядів: 1697

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація