Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Від Ямполя до Сорок: у Вінниці обговорили проект будівництва мосту через Дністер між Україною та Молдовою Роздрукувати

Керівництво області сьогодні продовжує приймати офіційні іноземні делегації.  На Вінниччину в рамках святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України прибули молдовські партнери регіону – делегація Сорокського району Республіки Молдова на чолі з головою району Геннадієм Мунтяном. Вінниччину на офіційній зустрічі представляли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, його заступники Андрій Гижко та Олександр Крученюк, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко і директор Департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков. У зустрічі взяв також участь Почесний Консул Республіки Молдова у Вінниці Михайло Куницький.

Анатолій Олійник та Валерій Коровій поінформували молдовських партнерів про соціально-економічний розвиток Вінниччини, про процеси реформування, про розвиток бізнесового середовища та обговорили спільні інвестиційні проекти.

– Мені завжди приємно відвідувати Вінниччину, – звернувся до присутніх голова Сорокського району Геннадій Мунтян. – Не приховуємо, наш район з Вінниччиною підтримають тісні партнерські та сусідські стосунки впродовж багатьох  років. 27 серпня наша країна теж святкуватиме День незалежності, на який ми вас запрошуємо. Нашою спільною державною проблемою є міграція населення в пошуках кращого заробітку.

В ході розмови Геннадій Мунтян повідомив про можливість реалізації проекту переправи через річку Дністер від Сорок до Ямполя, який поєднуватиме Україну з Молдовою.

– Керівництво Молдови зацікавлене у будівництві мосту через Дністер між Сороками та Ямполем. Нині проходить етап переговорів між усіма сторонами, а також пошук бюджету, спонсорів, розпочинається розробка проектно-кошторисної документації.

Анатолій Олійник наголосив на важливості міжурядового рішення щодо будівництва мосту, який би з’єднав Вінницьку область із Сорокським районом.

– Ми маємо надійних сусідів, – сказав Анатолій Олійник. – Проекти в рамках транскордонного співробітництва такі, як облаштування прикордонних пунктів, а особливо будівництво мосту важливі, адже це і логістика, і інфраструктура, це і робочі місця для обох країн.

– Важливо, що розмова щодо мосту перейшла в практичну площину, – додав Валерій Коровій. – Це питання не лише Ямполя, чи Вінницької області,  це державне питання. Я мав розмову з керівництвом Уряду, щоб ми заручилися його підтримкою. Уже є конкретні доручення щодо розробки техніко-економічних обґрунтувань будівництва мосту. Наразі планується зустріч між прем’єр-міністрами України та Молдови.

Наприкінці сторони домовились поновити договори співпраці між Вінницькою областю та Сорокським районом.

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2018 року, 14:07 Переглядів: 2186

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація