Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Видатні земляки Роздрукувати

Олексій Порошенко отримав найвищу нагороду Вінниччини

Депутат обласної Ради, генеральний директор концерну «Укрпромінвест» Олексій Порошенко отримав зірку «За заслуги перед Вінниччиною». Цю найвищу нагороду обласного рівня Олексію Івановичу було вручено за вагомий внесок у розвиток агропромислового господарства Вінниччини та з нагоди 75-річчя депутата.
16 червня Почесну відзнаку ювіляру вручили голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман. Церемонія віншування відбулася на Гайсинському цукровому заводі у присутності трудового колективу підприємства, яке належить концерну «Укрпромінвест».
Вітаючи Олексія Порошенка з ювілеєм і нагородою, Сергій Татусяк зазначив, що на таких виробничниках, як родина Порошенків, тримається економіка Вінниччини.
– У них є те, що сьогодні є головним для влади: концерн займається не тільки виробництвом, а й опікується соціальною сферою. А це вже вищий етап для українського інвестора, – зауважив голова облради.
Також Сергій Татусяк відзначив ефективну діяльність Олексія Порошенка як депутата обласної Ради і голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу.
– Це людина невичерпної енергії, ентузіазму, і я маю за честь працювати разом з Олексієм Івановичем, – підкреслив очільник обласних депутатів.

До речі, напередодні, 15 червня, у Вінниці Президент України Віктор Янукович особисто вручив Олексію Івановичу інавгураційну медаль і подякував за ефективну і зразкову роботу на благо економіки держави.

Повернутись Створено: 17 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація