17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Видатні земляки Роздрукувати

Олексій Порошенко отримав найвищу нагороду Вінниччини

Депутат обласної Ради, генеральний директор концерну «Укрпромінвест» Олексій Порошенко отримав зірку «За заслуги перед Вінниччиною». Цю найвищу нагороду обласного рівня Олексію Івановичу було вручено за вагомий внесок у розвиток агропромислового господарства Вінниччини та з нагоди 75-річчя депутата.
16 червня Почесну відзнаку ювіляру вручили голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман. Церемонія віншування відбулася на Гайсинському цукровому заводі у присутності трудового колективу підприємства, яке належить концерну «Укрпромінвест».
Вітаючи Олексія Порошенка з ювілеєм і нагородою, Сергій Татусяк зазначив, що на таких виробничниках, як родина Порошенків, тримається економіка Вінниччини.
– У них є те, що сьогодні є головним для влади: концерн займається не тільки виробництвом, а й опікується соціальною сферою. А це вже вищий етап для українського інвестора, – зауважив голова облради.
Також Сергій Татусяк відзначив ефективну діяльність Олексія Порошенка як депутата обласної Ради і голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу.
– Це людина невичерпної енергії, ентузіазму, і я маю за честь працювати разом з Олексієм Івановичем, – підкреслив очільник обласних депутатів.

До речі, напередодні, 15 червня, у Вінниці Президент України Віктор Янукович особисто вручив Олексію Івановичу інавгураційну медаль і подякував за ефективну і зразкову роботу на благо економіки держави.

Повернутись Створено: 17 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1039

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація