Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Видатні земляки Роздрукувати

Олексій Порошенко отримав найвищу нагороду Вінниччини

Депутат обласної Ради, генеральний директор концерну «Укрпромінвест» Олексій Порошенко отримав зірку «За заслуги перед Вінниччиною». Цю найвищу нагороду обласного рівня Олексію Івановичу було вручено за вагомий внесок у розвиток агропромислового господарства Вінниччини та з нагоди 75-річчя депутата.
16 червня Почесну відзнаку ювіляру вручили голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман. Церемонія віншування відбулася на Гайсинському цукровому заводі у присутності трудового колективу підприємства, яке належить концерну «Укрпромінвест».
Вітаючи Олексія Порошенка з ювілеєм і нагородою, Сергій Татусяк зазначив, що на таких виробничниках, як родина Порошенків, тримається економіка Вінниччини.
– У них є те, що сьогодні є головним для влади: концерн займається не тільки виробництвом, а й опікується соціальною сферою. А це вже вищий етап для українського інвестора, – зауважив голова облради.
Також Сергій Татусяк відзначив ефективну діяльність Олексія Порошенка як депутата обласної Ради і голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу.
– Це людина невичерпної енергії, ентузіазму, і я маю за честь працювати разом з Олексієм Івановичем, – підкреслив очільник обласних депутатів.

До речі, напередодні, 15 червня, у Вінниці Президент України Віктор Янукович особисто вручив Олексію Івановичу інавгураційну медаль і подякував за ефективну і зразкову роботу на благо економіки держави.

Повернутись Створено: 17 червня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація