Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Видатні земляки Роздрукувати

Олексій Порошенко отримав найвищу нагороду Вінниччини

Депутат обласної Ради, генеральний директор концерну «Укрпромінвест» Олексій Порошенко отримав зірку «За заслуги перед Вінниччиною». Цю найвищу нагороду обласного рівня Олексію Івановичу було вручено за вагомий внесок у розвиток агропромислового господарства Вінниччини та з нагоди 75-річчя депутата.
16 червня Почесну відзнаку ювіляру вручили голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман. Церемонія віншування відбулася на Гайсинському цукровому заводі у присутності трудового колективу підприємства, яке належить концерну «Укрпромінвест».
Вітаючи Олексія Порошенка з ювілеєм і нагородою, Сергій Татусяк зазначив, що на таких виробничниках, як родина Порошенків, тримається економіка Вінниччини.
– У них є те, що сьогодні є головним для влади: концерн займається не тільки виробництвом, а й опікується соціальною сферою. А це вже вищий етап для українського інвестора, – зауважив голова облради.
Також Сергій Татусяк відзначив ефективну діяльність Олексія Порошенка як депутата обласної Ради і голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу.
– Це людина невичерпної енергії, ентузіазму, і я маю за честь працювати разом з Олексієм Івановичем, – підкреслив очільник обласних депутатів.

До речі, напередодні, 15 червня, у Вінниці Президент України Віктор Янукович особисто вручив Олексію Івановичу інавгураційну медаль і подякував за ефективну і зразкову роботу на благо економіки держави.

Повернутись Створено: 17 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 852

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація