Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Видатні земляки Роздрукувати

Олексій Порошенко отримав найвищу нагороду Вінниччини

Депутат обласної Ради, генеральний директор концерну «Укрпромінвест» Олексій Порошенко отримав зірку «За заслуги перед Вінниччиною». Цю найвищу нагороду обласного рівня Олексію Івановичу було вручено за вагомий внесок у розвиток агропромислового господарства Вінниччини та з нагоди 75-річчя депутата.
16 червня Почесну відзнаку ювіляру вручили голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, Вінницький міський голова Володимир Гройсман. Церемонія віншування відбулася на Гайсинському цукровому заводі у присутності трудового колективу підприємства, яке належить концерну «Укрпромінвест».
Вітаючи Олексія Порошенка з ювілеєм і нагородою, Сергій Татусяк зазначив, що на таких виробничниках, як родина Порошенків, тримається економіка Вінниччини.
– У них є те, що сьогодні є головним для влади: концерн займається не тільки виробництвом, а й опікується соціальною сферою. А це вже вищий етап для українського інвестора, – зауважив голова облради.
Також Сергій Татусяк відзначив ефективну діяльність Олексія Порошенка як депутата обласної Ради і голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу.
– Це людина невичерпної енергії, ентузіазму, і я маю за честь працювати разом з Олексієм Івановичем, – підкреслив очільник обласних депутатів.

До речі, напередодні, 15 червня, у Вінниці Президент України Віктор Янукович особисто вручив Олексію Івановичу інавгураційну медаль і подякував за ефективну і зразкову роботу на благо економіки держави.

Повернутись Створено: 17 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 951

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація