Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Видатні земляки Роздрукувати

Подарунок маестро: «Чистота співу – чистота життя»

У персональній бібліотеці голови обласної Ради Сергія Татусяка з’явилася книга «Павло Муравський. Чистота співу – чистота життя», яка вийшла з друку наприкінці минулого року. Примірник унікальної мемуаристики й методології хороведення з власним автографом голові облради передав особисто маестро Павло Іванович Муравський.
С.Татусяк зазначив, що йому дуже приємно мати у своїй бібліотеці книгу про видатного земляка, майстра диригентського мистецтва і водночас просту і душевну людину.
– Це – глиба музики, вулкан енергії… Я назавжди запам’ятав його кредо: «Живіть!». Саме тому я підтримую проведення щорічного фестивалю імені Муравського в Дмитрашківці. Цього року будемо відзначати 99-річчя маестро, і вже готуємося до 100-річного ювілею. Дай Бог здоров’я Павлу Івановичу! – побажав С.Татусяк.

Довідка: «Павло Муравський. Чистота співу – чистота життя» – унікальна книга мемуаристики й методології хороведення. Вона побачила світ у Видавничому центрі «Просвіта». У ній представлено рідкісний досвід майже 100-річного життя й 80-річної мистецько-педагогічної діяльності живої легенди українського хорового співу ХХ-ХХІ століть, видатного хорового диригента й педагога, професора Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, народного артиста України, почесного академіка Національної академії мистецтв, лауреата Державної премії імені Т.Г.Шевченка, Героя України. У книзі вміщено фахові осягнення й осмислення феномена Павла Муравського, спогади й відгуки про маестро знаних митців України та світу, його колег та учнів, листування, фотографії. Упорядник та редактор книги – Олександр Шокало.

 

 

Повернутись Створено: 19 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 1211

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація