Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Відбір кандидатів до складу поліцейських комісій завершився голосуванням депутатів обласної Ради Роздрукувати

Згідно із Законом України «Про Національну поліцію» для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їхній посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

Відповідно до частини 3 статті 51 зазначеного Закону передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною Радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Вінницька обласна Рада оголосила про відбір кандидатів до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та патрульної поліції у м. Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Прийом документів здійснювався до 19 червня 2017 року.

Згідно з викладеними вимогами, громадськими організаціями були подані пропозиції щодо 4 кандидатів до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та 5 кандидатів до патрульної поліції у м. Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

26 червня депутати мали змогу ознайомитись та задати питання кандидатам до складу поліцейських комісій.

Під час чергової сесії обласної Ради, відповідно до результатів рейтингового голосування, 43-ма голосами депутати підтримали  включення Віталія Головчука та Сергія Павлюка  до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України.

До складу поліцейської комісії патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України обрано Віталія Павловського та Сергія Павлюка.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 16:53 Переглядів: 639

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація