Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбір кандидатів до складу поліцейських комісій завершився голосуванням депутатів обласної Ради Роздрукувати

Згідно із Законом України «Про Національну поліцію» для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їхній посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

Відповідно до частини 3 статті 51 зазначеного Закону передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною Радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Вінницька обласна Рада оголосила про відбір кандидатів до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та патрульної поліції у м. Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Прийом документів здійснювався до 19 червня 2017 року.

Згідно з викладеними вимогами, громадськими організаціями були подані пропозиції щодо 4 кандидатів до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та 5 кандидатів до патрульної поліції у м. Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

26 червня депутати мали змогу ознайомитись та задати питання кандидатам до складу поліцейських комісій.

Під час чергової сесії обласної Ради, відповідно до результатів рейтингового голосування, 43-ма голосами депутати підтримали  включення Віталія Головчука та Сергія Павлюка  до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України.

До складу поліцейської комісії патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України обрано Віталія Павловського та Сергія Павлюка.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 16:53 Переглядів: 553

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація