2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбір кандидатів до складу поліцейських комісій завершився голосуванням депутатів обласної Ради Роздрукувати

Згідно із Законом України «Про Національну поліцію» для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їхній посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

Відповідно до частини 3 статті 51 зазначеного Закону передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною Радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Вінницька обласна Рада оголосила про відбір кандидатів до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та патрульної поліції у м. Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Прийом документів здійснювався до 19 червня 2017 року.

Згідно з викладеними вимогами, громадськими організаціями були подані пропозиції щодо 4 кандидатів до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та 5 кандидатів до патрульної поліції у м. Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

26 червня депутати мали змогу ознайомитись та задати питання кандидатам до складу поліцейських комісій.

Під час чергової сесії обласної Ради, відповідно до результатів рейтингового голосування, 43-ма голосами депутати підтримали  включення Віталія Головчука та Сергія Павлюка  до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України.

До складу поліцейської комісії патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України обрано Віталія Павловського та Сергія Павлюка.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 16:53 Переглядів: 739

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація