Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбір кандидатів до складу поліцейських комісій завершився голосуванням депутатів обласної Ради Роздрукувати

Згідно із Законом України «Про Національну поліцію» для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їхній посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

Відповідно до частини 3 статті 51 зазначеного Закону передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною Радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Вінницька обласна Рада оголосила про відбір кандидатів до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та патрульної поліції у м. Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Прийом документів здійснювався до 19 червня 2017 року.

Згідно з викладеними вимогами, громадськими організаціями були подані пропозиції щодо 4 кандидатів до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та 5 кандидатів до патрульної поліції у м. Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

26 червня депутати мали змогу ознайомитись та задати питання кандидатам до складу поліцейських комісій.

Під час чергової сесії обласної Ради, відповідно до результатів рейтингового голосування, 43-ма голосами депутати підтримали  включення Віталія Головчука та Сергія Павлюка  до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України.

До складу поліцейської комісії патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України обрано Віталія Павловського та Сергія Павлюка.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 16:53 Переглядів: 587

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація