Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Відбулась 24 сесія обласної Ради 6 скликання Роздрукувати

17 квітня 2014 року відбулось пленарне засідання 24 сесії обласної Ради 6 скликання. У засіданні взяли участь головний консультант відділу роботи з регіонами Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України Андрій Тарасюк, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, керівники силових структур області, представники громадських організацій.

Голова обласної Ради Сергій Свитко поінформував присутніх про діяльність обласної Ради в міжсесійний період та вручив посвідчення трьом депутатам, які поповнили список депутатів обласної Ради, – Андрію Кавунцю, Дмитру Лашину та Олександру Мендусю. Так, у роботі сесії взяли участь 103 депутати із 132.

Під час засідання розглянуто 21 питання. Серед найважливіших – внесення змін до обласного бюджету, проекти рішень про прийняття нових цільових програм та внесення змін і доповнень до існуючих довгострокових програм.

Більшістю голосів було прийнято Обласну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у Вінницькій області на 2014-2016 роки та Обласну цільову соціальну програму оздоровлення, відпочинку дітей та молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року.

 

Вислухавши низку пропозицій, депутати підтримали питання «Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 01 лютого 2014 року № 669 «Про обласний бюджет на 2014 рік” (зі змінами)».
 
– Виділено майже 3 млн. грн. для потреб силових структур області. В цей непростий час, коли в країні існують зовнішні та внутрішні виклики, ці кошти необхідно було спрямувати саме на ці потреби, – зауважив голова обласної Ради Сергій Свитко.

 

Також, на його думку, важливим було рішення про виділення коштів в сумі 4,5 млн. грн. для створення Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології.
 
Депутати не підтримали пункт 3.15 щодо проекту рішення про виділення 3 млн. грн. на ремонт кіноконцертної зали «Райдуга».

– Оскільки сьогодні є проблеми в державі, і в залежності від того, як будуть розвиватися події, більш доцільним буде спрямувати ці кошти на інші потреби. І я вважаю, що це рішення абсолютно правильне, – резюмував голова обласної Ради.

Також на сесії було схвалено Заяву депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо суспільно-політичної ситуації в Україні.

Повернутись Створено: 17 квітня 2014 року, 16:36 Переглядів: 776

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація