Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулась 24 сесія обласної Ради 6 скликання Роздрукувати

17 квітня 2014 року відбулось пленарне засідання 24 сесії обласної Ради 6 скликання. У засіданні взяли участь головний консультант відділу роботи з регіонами Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України Андрій Тарасюк, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, керівники силових структур області, представники громадських організацій.

Голова обласної Ради Сергій Свитко поінформував присутніх про діяльність обласної Ради в міжсесійний період та вручив посвідчення трьом депутатам, які поповнили список депутатів обласної Ради, – Андрію Кавунцю, Дмитру Лашину та Олександру Мендусю. Так, у роботі сесії взяли участь 103 депутати із 132.

Під час засідання розглянуто 21 питання. Серед найважливіших – внесення змін до обласного бюджету, проекти рішень про прийняття нових цільових програм та внесення змін і доповнень до існуючих довгострокових програм.

Більшістю голосів було прийнято Обласну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у Вінницькій області на 2014-2016 роки та Обласну цільову соціальну програму оздоровлення, відпочинку дітей та молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року.

 

Вислухавши низку пропозицій, депутати підтримали питання «Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 01 лютого 2014 року № 669 «Про обласний бюджет на 2014 рік” (зі змінами)».
 
– Виділено майже 3 млн. грн. для потреб силових структур області. В цей непростий час, коли в країні існують зовнішні та внутрішні виклики, ці кошти необхідно було спрямувати саме на ці потреби, – зауважив голова обласної Ради Сергій Свитко.

 

Також, на його думку, важливим було рішення про виділення коштів в сумі 4,5 млн. грн. для створення Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології.
 
Депутати не підтримали пункт 3.15 щодо проекту рішення про виділення 3 млн. грн. на ремонт кіноконцертної зали «Райдуга».

– Оскільки сьогодні є проблеми в державі, і в залежності від того, як будуть розвиватися події, більш доцільним буде спрямувати ці кошти на інші потреби. І я вважаю, що це рішення абсолютно правильне, – резюмував голова обласної Ради.

Також на сесії було схвалено Заяву депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо суспільно-політичної ситуації в Україні.

Повернутись Створено: 17 квітня 2014 року, 16:36 Переглядів: 742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація