6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулась 24 сесія обласної Ради 6 скликання Роздрукувати

17 квітня 2014 року відбулось пленарне засідання 24 сесії обласної Ради 6 скликання. У засіданні взяли участь головний консультант відділу роботи з регіонами Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України Андрій Тарасюк, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, керівники силових структур області, представники громадських організацій.

Голова обласної Ради Сергій Свитко поінформував присутніх про діяльність обласної Ради в міжсесійний період та вручив посвідчення трьом депутатам, які поповнили список депутатів обласної Ради, – Андрію Кавунцю, Дмитру Лашину та Олександру Мендусю. Так, у роботі сесії взяли участь 103 депутати із 132.

Під час засідання розглянуто 21 питання. Серед найважливіших – внесення змін до обласного бюджету, проекти рішень про прийняття нових цільових програм та внесення змін і доповнень до існуючих довгострокових програм.

Більшістю голосів було прийнято Обласну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у Вінницькій області на 2014-2016 роки та Обласну цільову соціальну програму оздоровлення, відпочинку дітей та молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року.

 

Вислухавши низку пропозицій, депутати підтримали питання «Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 01 лютого 2014 року № 669 «Про обласний бюджет на 2014 рік” (зі змінами)».
 
– Виділено майже 3 млн. грн. для потреб силових структур області. В цей непростий час, коли в країні існують зовнішні та внутрішні виклики, ці кошти необхідно було спрямувати саме на ці потреби, – зауважив голова обласної Ради Сергій Свитко.

 

Також, на його думку, важливим було рішення про виділення коштів в сумі 4,5 млн. грн. для створення Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології.
 
Депутати не підтримали пункт 3.15 щодо проекту рішення про виділення 3 млн. грн. на ремонт кіноконцертної зали «Райдуга».

– Оскільки сьогодні є проблеми в державі, і в залежності від того, як будуть розвиватися події, більш доцільним буде спрямувати ці кошти на інші потреби. І я вважаю, що це рішення абсолютно правильне, – резюмував голова обласної Ради.

Також на сесії було схвалено Заяву депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо суспільно-політичної ситуації в Україні.

Повернутись Створено: 17 квітня 2014 року, 16:36 Переглядів: 803

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація