9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулась 25 позачергова сесія обласної Ради, яка виділила кошти на посилення обороноздатності Вінниччини Роздрукувати

12 травня відбулось пленарне засідання позачергової 25 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання. Участь в роботі сесії взяли: голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, керівні працівники облдержадміністрації, обласних департаментів, управлінь та обласних органів міністерств і відомств України, представники громадськості та засоби масової інформації.

Голова обласної Ради Сергій Свитко перед початком засідання запропонував депутатам вшанувати пам'ять українських патріотів та невинно убієнних російськими терористами громадян, воїнів Збройних Сил України, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Нагадаємо, що серед них є двоє уродженців Вінниччини – Петро Коваленко з Гайсинського району і Віктор Долінський з Могилів-Подільського району. Крім того, очільник обласної Ради поінформував депутатський корпус про кадрові зміни, зокрема, про призначення нових заступників голови обласної державної адміністрації та голів районних державних адміністрацій.

Голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник розповів про суспільно-політичну ситуацію в регіоні, заходи обласної влади, що здійснюються для підвищення обороноздатності області. Він вказав на потребу збільшення фінансування для захисту, забезпечення миру і стабільності на Вінниччині, в умовах загрози здійснення російських диверсій. Присутніх поінформували про те, що формується батальйон територіальної оборони області, який нараховуватиме 423 чоловіки.

В порядок денний позачергової сесії було винесено 4 питання з доповненнями, які були погоджені на засіданні президії обласної Ради. Більшість депутатів обласної Ради, у кількості 98 чоловік, підтримали голосуванням запропоновані проекти рішень порядку денного. Серед рішень, що були ухвалені депутатами на позачерговій сесії наступні: “Про внесення змін до Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням 28 сесії обласної Ради 5 скликання від 2 березня 2010 року №962”. У відповідності до цього рішення обласна Рада виділила з обласного бюджету кошти, у розмірі 3 мільйони 392 тисячі гривень на проведення заходів, щодо підготовки до оборони території області та захисту населення від військового втручання, яке має на меті зміцнення обороноздатності Вінницької області.

Депутати підтримали рішення “Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 01 лютого 2014 року №669 “Про обласний бюджет на 2014 рік” (зі змінами) та “Про внесення змін та доповнень до рішення 22 сесії обласної Ради 6 скликання від 22 лютого 2014 року №673 “Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих та поранених активістів Майдану, які захищали права та свободи громадян України і проживали на території Вінницької області та внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 01 лютого 2014 року №669 “Про обласний бюджет на 2014 рік” (зі змінами). Відповідно до вказаного рішення передбачено надати матеріальну допомогу в розмірі 100 тисяч гривень сім’ям родичів загиблих активістів Майдану -  Брезденюка Віктора, Полянського Леоніда (м. Жмеринка), Шимка Максима (м. Вінниця).

Рішення “Про внесення доповнення до Обласної комплексної програми захисту населення і територій Вінницької області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2008-2015 роки, затвердженої рішенням 16 сесії обласної Ради 5 скликання від 19 березня 2008 року №511” було також підтримано депутатською більшістю.

На засіданні сесії, крім усього іншого було оголошено заяву про створення депутатської групи “Справедливість”, до складу якої увійшли депутати: Тетяна Антонець, Сергій Буяльський, Олександр Побережець, Сергій Чорноокий, Ірина Бойчук, Іван Горбатюк, Ростислав Боровський та Олена Шеванюк. Координатором групи обрано депутата Тетяну Антонець.

Наприкінці засідання, голова обласної Ради Сергій Свитко привітав депутатів з нагоди 69-ої річниці з Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у Другій світовій війні і побажав присутнім усіляких гараздів.

Повернутись Створено: 12 травня 2014 року, 16:48 Переглядів: 1439

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація