9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулась чергова 33-я сесія Вінницької обласної Ради Роздрукувати

27 лютого під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулось пленарне засідання чергової 33-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, на якому депутати вищого органу місцевого самоврядування області розглянули 20 питань порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

Участь у засіданні чергової 33-ї сесії обласної Ради взяли заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, народний депутат України Юрій Македон, голови районних рад і райдержадміністрацій області, керівники структурних підрозділів ОДА, представники громадських організацій і політичних партій Вінниччини.

Перед початком засідання голова обласної Ради Сергій Свитко запропонував вшанувати хвилиною мовчання військовослужбовців-вінничан, які загинули в зоні бойових дій на сході країни. Після відкриття пленарного засідання Сергій Свитко оголосив про кадрові зміни в області та розповів про роботу керівництва обласної Ради в міжсесійний період.

В ході розгляду 20-ти питань порядку денного, депутати обласної Ради підтримали своїм голосуванням проекти рішень зі змінами і доповненнями. Так, збільшено планові потреби у фінансуванні програм обласної Ради, зокрема: рішення “Про внесення змін та доповнень до Обласної програми «Здоров‘я нації на 2013-2015 роки», затвердженої рішенням 13 сесії  обласної Ради 6 скликання від 18 грудня  2012 року № 413” перебачає збільшення фінансування програми на 1 млн. 109 тис. грн; в рішенні “Про  внесення змін до рішення 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 484 «Про Обласну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз у Вінницькій області на 2013-2016” скориговано показники між заходами програми на 2015 рік у сумі 400 тис. грн.; рішенням “Про продовження дії Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2007 – 2014 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 5 скликання від 29 грудня 2006 року № 174, на 2015 рік” передбачено на 2015 рік збільшення фінансування до 6 млн. 125 тис. грн.

Крім того, у відповідності до рішення “Про внесення змін до Програми розвитку рибного господарства у Вінницькій області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 417” збільшено потреби у фінансуванні програми протягом трьох років до 16 млн. 800 тис. Також депутатами обласної Ради ухвалено рішення “Про внесення доповнень до Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням 28 сесії обласної Ради 5 скликання від 2 березня 2010 року № 962” із доповненням, за яким збільшено орієнтовний обсяг потреб у фінансуванні програми (розділ “Забезпечення законності і правопорядку”, підрозділ “Протидія тероризму”) з 250 тис. грн. до 800 тис. грн.

На пленарному засіданні також оголошено про створення в обласній Раді міжфракційного депутатського об’єднання “Рівні можливості” з метою покращення становища жінок і чоловіків у суспільстві, активізації суспільного діалогу щодо забезпечення гендерної рівності в різних сферах суспільно-політичного життя. До складу об’єднання увійшли такі депутати:  Дмитро Костирко, Леся Мороз, Валерій Рубан, Олена Шеванюк, Людмила Щербаківська. Керівника цього міжфракційного об’єднання поки що не визначено.

Також на сесії обласної Ради було заслухано інформацію начальника Управління Національного Банку України у Вінницькій області Анатолія Педоренка про ситуацію на фінансовому ринку і в банківському секторі Вінницької області. Саме обговорення цієї проблеми викликало в середовищі депутатів обласної Ради найбільше критичних запитань.

Голова обласної Ради Сергій Свитко так прокоментував результати роботи чергової 33-ї сесії: “Депутати працювали досить конструктивно. Не було бурхливих обговорень, так як депутати завчасно ознайомились із питаннями порядку денного сесії. Ми розглянули зміни до програм обласної Ради в частині збільшення планових потреб на фінансування і деякі кадрові питання. На наступній сесії, що планується у березні цього року, передбачається розподіл залишку коштів з обласного бюджету, який залишився на початок 2015 року”. 

Повернутись Створено: 27 лютого 2015 року, 18:14 Переглядів: 1684

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація