Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулась чергова зустріч тематичних груп із розробки проєкту Стратегії до 2027 року Роздрукувати

У рамках розробки проєкту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року відбулось чергове засідання трьох тематичних груп: «Область сталого гуманітарного розвитку», «Безпечний простір – прогресивний регіон» та «Конкурентоспроможна Вінниччина на мапі Східної Європи». Понад 30 учасників узгоджували стратегічні та оперативні цілі, а також завдання проєкту Стратегії. Нагадаємо, до складу робочої підгрупи входять представники органів влади, громадськості, експерти та науковці.

Під час заходу учасники проаналізували всі зауваження та пропозиції й внесли доповнення до проєкту Стратегії.

На цьому етапі розробляються стратегічні цілі, на основі яких потім сформулюються цілі нижчого порядку – оперативні цілі. Після того, як стратегічні й оперативні цілі встановлено, тематичні робочі групи узгоджують конкретні проєкти, які мають бути вжиті для досягнення загальних і конкретних цілей. Завдання передбачають визначення відповідальних за їхнє виконання, встановлення термінів виконання та визначення необхідних ресурсів.

Засідання відбулось на базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області та Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування.

Захід модерувала фахівчиня з розробки аналітичних та стратегічних документів у сфері місцевого та регіонального розвитку Олена Козлюк.

Повернутись Створено: 18 листопада 2019 року, 16:46 Переглядів: 283

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація