6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулась остання чергова 41-а сесія обласної Ради 6 скликання Роздрукувати

29 вересня відбулось останнє пленарне засідання чергової 41-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, на якому депутати ухвалили низку рішень із змінами і доповненнями.

Участь у засіданні чергової 41-ї сесії обласної Ради взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступники голови ОДА, керівники органів місцевого самоврядування області та виконавчої влади районного рівня, очільники структурних підрозділів ОДА, представники громадськості та ЗМІ.

Голова обласної Ради Сергій Свитко на початку засідання запропонував вшанувати хвилиною мовчання усіх загиблих українських військовослужбовців і цивільних громадян у зоні АТО. Після відкриття сесії Сергій Свитко поінформував депутатів про діяльність обласної Ради в міжсесійний період та кадрові зміни в області.

В ході засідання сесії депутати розглянули 40 питань порядку денного, серед яких внесення змін та доповнень до програм обласної Ради, призначення керівників комунальних закладів області, передача земельних ділянок та майна у користування, прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області майна тощо.

Було ухвалено важливі рішення: “Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік» (зі змінами); “Про Обласну комплексну цільову програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та інших верств населення, які потребують соціального захисту  на 2015-2017 роки”; “Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницької області” та інші.

Депутати підтримали проект рішення “Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання до Президента України,  Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо нормативно – правового регулювання поводження з генетично модифікованими організмами в Україні”. Також ухвалено рішення щодо кадрових питань, зокрема, про призначення Мовчан Л.В. на посаду головного лікаря обласного комунального закладу „Вінницький обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій”; про призначення Ацеховської О.В. на посаду директора Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату Вінницької обласної Ради.

Крім того, рішенням чергової 41-ї сесії обласної Ради було прийнято у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Теплицького і Тростянецького району та створено два структурних підрозділи Вінницького обласного краєзнавчого музею. Йдеться про створення музеїв-філій М.Д. Леонтовича у с. Марківці та музею “Битва під Батогом” у с. Четвертинівці, як структурних підрозділів обласного краєзнавчого музею, які відтепер фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету.

Слід зазначити, що депутати не підтримали 4 проекти рішень, зокрема: “Про Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання  до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України А. Яценюка та Голови Верховної Ради України В. Гройсмана”; “Про Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо законодавчого врегулювання організації системи територіальної оборони держави та імплементування норм Європейського Союзу в сфері обігу зброї”; “Про Програму розвитку міжнародного та транскордонного співробітництва Вінницької області на 2016 – 2020 роки”; “Про стан екологічної безпеки в місті Ладижині  та прилеглих до нього територій”.

Зазначені проекти рішень не набрали необхідної кількості голосів депутатів, присутніх на засіданні сесії.

Таким чином, 40 питань порядку денного пленарного засідання чергової 41 сесії обласної Ради 6 скликання були розглянуті депутатами, з яких 36 проектів рішень були проголосовані із змінами і доповненнями.

Повернутись Створено: 29 вересня 2015 року, 18:07 Переглядів: 1307

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація