Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулась остання чергова 41-а сесія обласної Ради 6 скликання Роздрукувати

29 вересня відбулось останнє пленарне засідання чергової 41-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, на якому депутати ухвалили низку рішень із змінами і доповненнями.

Участь у засіданні чергової 41-ї сесії обласної Ради взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступники голови ОДА, керівники органів місцевого самоврядування області та виконавчої влади районного рівня, очільники структурних підрозділів ОДА, представники громадськості та ЗМІ.

Голова обласної Ради Сергій Свитко на початку засідання запропонував вшанувати хвилиною мовчання усіх загиблих українських військовослужбовців і цивільних громадян у зоні АТО. Після відкриття сесії Сергій Свитко поінформував депутатів про діяльність обласної Ради в міжсесійний період та кадрові зміни в області.

В ході засідання сесії депутати розглянули 40 питань порядку денного, серед яких внесення змін та доповнень до програм обласної Ради, призначення керівників комунальних закладів області, передача земельних ділянок та майна у користування, прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області майна тощо.

Було ухвалено важливі рішення: “Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік» (зі змінами); “Про Обласну комплексну цільову програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та інших верств населення, які потребують соціального захисту  на 2015-2017 роки”; “Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницької області” та інші.

Депутати підтримали проект рішення “Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання до Президента України,  Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо нормативно – правового регулювання поводження з генетично модифікованими організмами в Україні”. Також ухвалено рішення щодо кадрових питань, зокрема, про призначення Мовчан Л.В. на посаду головного лікаря обласного комунального закладу „Вінницький обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій”; про призначення Ацеховської О.В. на посаду директора Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату Вінницької обласної Ради.

Крім того, рішенням чергової 41-ї сесії обласної Ради було прийнято у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Теплицького і Тростянецького району та створено два структурних підрозділи Вінницького обласного краєзнавчого музею. Йдеться про створення музеїв-філій М.Д. Леонтовича у с. Марківці та музею “Битва під Батогом” у с. Четвертинівці, як структурних підрозділів обласного краєзнавчого музею, які відтепер фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету.

Слід зазначити, що депутати не підтримали 4 проекти рішень, зокрема: “Про Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання  до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України А. Яценюка та Голови Верховної Ради України В. Гройсмана”; “Про Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо законодавчого врегулювання організації системи територіальної оборони держави та імплементування норм Європейського Союзу в сфері обігу зброї”; “Про Програму розвитку міжнародного та транскордонного співробітництва Вінницької області на 2016 – 2020 роки”; “Про стан екологічної безпеки в місті Ладижині  та прилеглих до нього територій”.

Зазначені проекти рішень не набрали необхідної кількості голосів депутатів, присутніх на засіданні сесії.

Таким чином, 40 питань порядку денного пленарного засідання чергової 41 сесії обласної Ради 6 скликання були розглянуті депутатами, з яких 36 проектів рішень були проголосовані із змінами і доповненнями.

Повернутись Створено: 29 вересня 2015 року, 18:07 Переглядів: 1266

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація