13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулась презентація книги «Україна на розломі цивілізацій» Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у презентації  книги народного депутат України, виконувача обов’язки Голови Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, вінничанина Олександра Домбровського «Україна на розломі цивілізацій. Погляд з 2010 року». Захід відбувся 28 квітня у  Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва. Присвячена збірка вчителю Олександра Домбровського – Юрію Пахомову.

Автор книги зазначає, що його публіцистична збірка не претендує на те, щоб її зміст вважався істиною в останній інстанції.

– Це думки вголос із правом на дискусію, - наголошує Олександр Домбровський. –  Ставлю собі питання - чому Україна з таким багатим потенціалом не може його використати? Чому Україна не ніяк може пройти через такі катастрофічні випробування? І маю свою відповідь – тому що Україна має унікальне геополітичне розташування. Знаходиться у так званому «геополітичному трикутнику» – Росія-Польща-Туреччина. І ці процеси будуть продовжуватись. Тому необхідно навчитися жити, а не виживати у цих складних умовах.

«Глибоким експертом-аналітиком і системним практиком» назвав автора книги голова правління Інституту глобальних трансформацій, Надзвичайний і Повноважний Посол України Олександр Чалий, у передмові до видання: «В умовах глобалізації Україна та світ потребують нового мислення, розробки сучасних підходів і принципів для розуміння і реагування на глобальні виклики та загрози. Книга  Олександра Домбровського «Україна на розломі цивілізацій» відображає цю концепцію, вона є спробою через призму «цивілізаційного розлому» розглянути культурні, історичні, міжнародні та внутрішньополітичні процеси, що відбуваються в Україні та в глобальному світі навколо нашої держави. Це спроба сформувати бачення майбутнього розвитку України у новому світі та само ідентифікації українців у ньому».

На презентації також були присутні народні депутати України Григорій Заболотний, виконувач обов’язки голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки Олександр Співаковський, Генеральний консул Польщі у Вінниці Дамян Цярціньскі.

Олександр Домбровський впродовж 2005-2010 років був головою Вінницької облдержадміністрації, перед цим – з 2002 по 2005-й - Вінницьким міським головою. Кандидат економічних наук. Заслужений економіст України.

Повернутись Створено: 28 квітня 2018 року, 13:10
Оновлено: 28 квітня 2018 року, 13:24
Переглядів: 578

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація