Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулась презентація книги «Україна на розломі цивілізацій» Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у презентації  книги народного депутат України, виконувача обов’язки Голови Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, вінничанина Олександра Домбровського «Україна на розломі цивілізацій. Погляд з 2010 року». Захід відбувся 28 квітня у  Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва. Присвячена збірка вчителю Олександра Домбровського – Юрію Пахомову.

Автор книги зазначає, що його публіцистична збірка не претендує на те, щоб її зміст вважався істиною в останній інстанції.

– Це думки вголос із правом на дискусію, - наголошує Олександр Домбровський. –  Ставлю собі питання - чому Україна з таким багатим потенціалом не може його використати? Чому Україна не ніяк може пройти через такі катастрофічні випробування? І маю свою відповідь – тому що Україна має унікальне геополітичне розташування. Знаходиться у так званому «геополітичному трикутнику» – Росія-Польща-Туреччина. І ці процеси будуть продовжуватись. Тому необхідно навчитися жити, а не виживати у цих складних умовах.

«Глибоким експертом-аналітиком і системним практиком» назвав автора книги голова правління Інституту глобальних трансформацій, Надзвичайний і Повноважний Посол України Олександр Чалий, у передмові до видання: «В умовах глобалізації Україна та світ потребують нового мислення, розробки сучасних підходів і принципів для розуміння і реагування на глобальні виклики та загрози. Книга  Олександра Домбровського «Україна на розломі цивілізацій» відображає цю концепцію, вона є спробою через призму «цивілізаційного розлому» розглянути культурні, історичні, міжнародні та внутрішньополітичні процеси, що відбуваються в Україні та в глобальному світі навколо нашої держави. Це спроба сформувати бачення майбутнього розвитку України у новому світі та само ідентифікації українців у ньому».

На презентації також були присутні народні депутати України Григорій Заболотний, виконувач обов’язки голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки Олександр Співаковський, Генеральний консул Польщі у Вінниці Дамян Цярціньскі.

Олександр Домбровський впродовж 2005-2010 років був головою Вінницької облдержадміністрації, перед цим – з 2002 по 2005-й - Вінницьким міським головою. Кандидат економічних наук. Заслужений економіст України.

Повернутись Створено: 28 квітня 2018 року, 13:10
Оновлено: 28 квітня 2018 року, 13:24
Переглядів: 526

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація