Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулась зустріч керівництва області і міста з народним депутатом України, радником Президента України Ольгою Богомолець. Роздрукувати

22 травня відбулась зустріч керівництва області і міста з  народним  депутатом України, головою  парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України, радником  Президента та громадським діячем Ольгою  Богомолець, в рамках її робочого візиту у Вінницю.

В зустрічі взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Сергій Свитко, в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов, заступники голови облдержадміністрації Андрій Гижко та Ігор Івасюк. 

Темою для спілкування стали окремі питання розвитку медичної галузі, пов’язані з участю Вінницької області в пілотному проекті у сфері охорони здоров’я та призупиненням цього процесу сьогодні.

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, зокрема, торкнувся проблем незавершеного процесу формування госпітальних округів та державної заборгованості, що виникла перед постачальниками медичного обладнання, які працювали в рамках реформування. Невизначеною також є позиція стосовно подальшої долі експерименту та його формату в майбутньому. 

Коментуючи озвучені головою ОДА позиції, Радник Президента України Ольга Богомолець  зазначила, що області, які зайшли в цей експеримент, мають продовжити свою участь в ньому,  оскільки закон про продовження експерименту був розроблений і внесений на розгляд Верховної Ради ще в грудні минулого року. У поточному році підготовлено та зареєстровано новий закон, який отримав підтримку профільного комітету та має всі позитивні висновки.

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до голови парламентського Комітету Ольги Богомолець з проханням допомогти на рівні законодавчого органу влади у вирішенні гострої для Вінниччини проблеми - утилізації шкідливих і небезпечних для здоров’я людей пестицидів. При цьому він зазначив, що лише на території Джуринського отрутомогильника, за приблизними розрахунками, сьогодні знаходиться не менше 2100 тонн непридатних та заборонених хімічних засобів захисту рослин. Ще 600 тонн пестицидів на території районів області взагалі не мають господарів.

Ольга Богомолець пообіцяла допомогти у вирішенні цих проблем Вінниччини та запропонувала очільнику обласної Ради підготувати та надіслати Верховній Раді України відповідні документи.

Повернутись Створено: 22 травня 2015 року, 17:36 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація