5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулась зустріч керівництва області з активом обласної громадської організації ветеранів війни в Афганістані Роздрукувати

26 лютого в актовому залі приміщення облдержадміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Івасюка відбулась зустріч керівництва області з активом обласної громадської організації ветеранів війни в Афганістані щодо виконання Угоди про взаємодію і співпрацю між обласною державною адміністрацією, обласною Радою та обласною Спілкою ветеранів війни в Афганістані.

В зустрічі взяли участь: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної спілки громадської організації ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, керівники управлінь та департаментів облдержадміністрації, голови районних та міських Спілок ветеранів Афганістану.

З інформацією щодо виконання пунктів Угоди про взаємодію і співпрацю між: Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою обласною Радою та Вінницькою обласною Спілкою ветеранів війни в Афганістані присутніх ознайомив директор Департаменту соціальної політики облдержадміністрації Анатолій Сопун.

Зокрема, він зазначив, що згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», воїни-інтернаціоналісти та сім'ї загиблих ветеранів війни в Афганістані користуються відповідними пільгами на житлово-комунальні послуги, послуги зв'язку, придбання твердого палива та скрапленого газу, проїзду в міському та приміському транспорті загального користування, забезпечуються санаторно-курортними путівками, засобами пересування та протезно-ортопедичними виробами відповідно до чинного законодавства та наголосив на окремих проблемах щодо виконання деяких пунктів угоди.

У своєму виступі голова обласної спілки громадської організації ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин зупинився на першочергових проблемах воїнів інтернаціоналістів та сімей загиблих ветеранів війни в Афганістані, які потребують негайного вирішення.

Серед цих проблем-пільгове забезпечення житлом та автотранспортом, відновлення палат для ветеранів в районних лікарнях, забезпечення пільгового проїду в автотранспорті, відшкодування різниці за оплату комунальних послуг, розробка механізму оплати путівок для санаторно – курортного лікування ветеранів в місцевих санаторіях та ін.

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до учасників зустрічі:

«Я вважаю, що ця зустріч керівництва області та обласної спілки ветеранів війни в Афганістані є важливою і корисною. Ми почули інформацію керівника Департаменту соціальної політики. Почули проблеми, які сьогодні існують в середовищі ветеранів Афганістану. Ці проблеми є болючі і,я думаю, що в міру можливостей ми повинні їх вирішувати. З свого боку скажу,що обласна Рада готова підставити плече. Те що від нас залежить, ми готові вирішувати на користь ветеранів Афганістану».

Учасники зустрічі домовились про створення робочої групи для напрацювання нової Угоди.

Довідково.

В області проживає 2915 ветеранів війни в Афганістані. З них: 496 інваліди війни, 2419 учасників бойових дій, які виконували інтернаціональний обов'язок в Афганістані, а також 195 членів сімей загиблих ветеранів війни в Афганістані.

Повернутись Створено: 26 лютого 2015 року, 20:54 Переглядів: 931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація