6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулась зустріч керівництва області з активом обласної громадської організації ветеранів війни в Афганістані Роздрукувати

26 лютого в актовому залі приміщення облдержадміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Івасюка відбулась зустріч керівництва області з активом обласної громадської організації ветеранів війни в Афганістані щодо виконання Угоди про взаємодію і співпрацю між обласною державною адміністрацією, обласною Радою та обласною Спілкою ветеранів війни в Афганістані.

В зустрічі взяли участь: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної спілки громадської організації ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, керівники управлінь та департаментів облдержадміністрації, голови районних та міських Спілок ветеранів Афганістану.

З інформацією щодо виконання пунктів Угоди про взаємодію і співпрацю між: Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою обласною Радою та Вінницькою обласною Спілкою ветеранів війни в Афганістані присутніх ознайомив директор Департаменту соціальної політики облдержадміністрації Анатолій Сопун.

Зокрема, він зазначив, що згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», воїни-інтернаціоналісти та сім'ї загиблих ветеранів війни в Афганістані користуються відповідними пільгами на житлово-комунальні послуги, послуги зв'язку, придбання твердого палива та скрапленого газу, проїзду в міському та приміському транспорті загального користування, забезпечуються санаторно-курортними путівками, засобами пересування та протезно-ортопедичними виробами відповідно до чинного законодавства та наголосив на окремих проблемах щодо виконання деяких пунктів угоди.

У своєму виступі голова обласної спілки громадської організації ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин зупинився на першочергових проблемах воїнів інтернаціоналістів та сімей загиблих ветеранів війни в Афганістані, які потребують негайного вирішення.

Серед цих проблем-пільгове забезпечення житлом та автотранспортом, відновлення палат для ветеранів в районних лікарнях, забезпечення пільгового проїду в автотранспорті, відшкодування різниці за оплату комунальних послуг, розробка механізму оплати путівок для санаторно – курортного лікування ветеранів в місцевих санаторіях та ін.

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до учасників зустрічі:

«Я вважаю, що ця зустріч керівництва області та обласної спілки ветеранів війни в Афганістані є важливою і корисною. Ми почули інформацію керівника Департаменту соціальної політики. Почули проблеми, які сьогодні існують в середовищі ветеранів Афганістану. Ці проблеми є болючі і,я думаю, що в міру можливостей ми повинні їх вирішувати. З свого боку скажу,що обласна Рада готова підставити плече. Те що від нас залежить, ми готові вирішувати на користь ветеранів Афганістану».

Учасники зустрічі домовились про створення робочої групи для напрацювання нової Угоди.

Довідково.

В області проживає 2915 ветеранів війни в Афганістані. З них: 496 інваліди війни, 2419 учасників бойових дій, які виконували інтернаціональний обов'язок в Афганістані, а також 195 членів сімей загиблих ветеранів війни в Афганістані.

Повернутись Створено: 26 лютого 2015 року, 20:54 Переглядів: 821

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація