Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулась зустріч Сергія Свитка із трудовим колективом газети “Вінниччина” Роздрукувати

1 жовтня голова обласної Ради Сергій Свитко провів зустріч із трудовим колективом обласного комунального підприємства - “Редакція газети Вінницької обласної Ради “Вінниччина”. Вперше за минулі п’ять років голова вищого органу місцевого самоврядування області відвідав зазначений комунальний заклад. Візит очільника вінницьких самоврядців мав на меті – вислухати думку працівників і журналістів щодо подальшого розвитку газети, пожвавлення співробітництва між виданням і обласною владою.

Відбувся діалог між головою обласної Ради і працівниками колективу газети, зокрема, обговорено перспективи розвитку газети, вдосконалення редакційної політики, формування позитивного іміджу видання, яке було б цікавим для читачів і доступним для мешканців Вінниччини. Сергій Свитко відповів на питання, які хвилювали присутніх і висловив своє бачення щодо майбутнього газети.

-З повагою ставлюся до думки кожного журналіста і вважаю, що газета має бути майданчиком для обговорення різних суспільно-актуальних тем, які хвилюють громаду Вінницької області. Газета має об’єктивно, правдиво висвітлювати важливі теми і сприяти у вирішенні проблем громадян, показувати баланс думок різних сторін. Вважаю, що колектив газети виконує свої професійні обов’язки належним чином. Зі своєї сторони робитиму усе від мене залежне, щоб допомогти вам вирішити наявні проблемні питання, - сказав Сергій Свитко.

Також очільник обласної Ради подякував колективу за плідну діяльність, розповів про передумови призначення виконувачем обов’язків головного редактора газети “Вінниччина” Анастасії Трошкової та підкреслив, що в подальшому усі конструктивні пропозиції трудового колективу будуть враховані.

 

Повернутись Створено: 1 жовтня 2014 року, 18:06 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація