Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради Роздрукувати

29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань.

Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року.

Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури, а також закріплений за  Вендичанською, Мурованокуриловецькою, Чернівецькою, Бабчинецькою, Яришівською громадами Могилів-Подільського району для участі у Єдиному дні депутата й Депутатському тижні. Крім того, Петро Струсевич увійшов до фракції політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана».

Низка ухвалених рішень стосувалася ефективного управління об’єктами комунальної власності.

На сесії депутати також внесли зміни до Правил надання «Обласним фондом сприяння інвестиціям та будівництву» пільгових довгострокових кредитів, додавши до переліку позичальників сільськогосподарські підприємства.

Було погоджено Інвестиційну програму КП «Вінницяоблводоканал» на 2023 рік та План розвитку (довгострокової Інвестиційної програми) підприємства на 2023-2027 роки.

Крім цього, на сесії депутати проголосували за чергові рішення на підтримку Збройних Сил та обороноздатності країни. Зокрема, безоплатно передали окремій автомобільній санітарній роті Медичних сил ЗСУ спеціалізований легковий автомобіль.

На сесійному засіданні депутати підтримали дострокове припинення повноважень заступника голови обласної Ради 8 скликання Дмитра Чаленка, який подав заяву в зв’язку з переходом на іншу роботу. Дмитро Чаленко продовжуватиме свою діяльність як радник голови обласної Ради на громадських засадах, він залишається депутатом обласної Ради та координатором Міжрегіонального координаційного Гуманітарного штабу.

Повернутись Створено: 29 вересня 2023 року, 13:32

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація