Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради Роздрукувати

29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань.

Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року.

Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури, а також закріплений за  Вендичанською, Мурованокуриловецькою, Чернівецькою, Бабчинецькою, Яришівською громадами Могилів-Подільського району для участі у Єдиному дні депутата й Депутатському тижні. Крім того, Петро Струсевич увійшов до фракції політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана».

Низка ухвалених рішень стосувалася ефективного управління об’єктами комунальної власності.

На сесії депутати також внесли зміни до Правил надання «Обласним фондом сприяння інвестиціям та будівництву» пільгових довгострокових кредитів, додавши до переліку позичальників сільськогосподарські підприємства.

Було погоджено Інвестиційну програму КП «Вінницяоблводоканал» на 2023 рік та План розвитку (довгострокової Інвестиційної програми) підприємства на 2023-2027 роки.

Крім цього, на сесії депутати проголосували за чергові рішення на підтримку Збройних Сил та обороноздатності країни. Зокрема, безоплатно передали окремій автомобільній санітарній роті Медичних сил ЗСУ спеціалізований легковий автомобіль.

На сесійному засіданні депутати підтримали дострокове припинення повноважень заступника голови обласної Ради 8 скликання Дмитра Чаленка, який подав заяву в зв’язку з переходом на іншу роботу. Дмитро Чаленко продовжуватиме свою діяльність як радник голови обласної Ради на громадських засадах, він залишається депутатом обласної Ради та координатором Міжрегіонального координаційного Гуманітарного штабу.

Повернутись Створено: 29 вересня 2023 року, 13:32

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація