Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулася церемонія нагородження кращих вінничан з нагоди Дня незалежності України Роздрукувати

22 серпня в приміщені Вінницької облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди святкування 23-ї річниці Дня незалежності України та 25-ї річниці з дня створення громадсько-політичної організації “Народний рух України”. Участь в урочистій церемонії нагородження найуспішніших вінничан на честь свята взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов, які виступили із вітальними словами.

Урочисте зібрання делегувало представників громадськості покласти квіти і гірлянди до пам’ятних місць, що символізують боротьбу за українську державність, зокрема – меморіальної дошки Уряду Української Народної Республіки та дошки Дмитру Марковичу – члену Уряду УНР і засновнику “Просвіти” на Вінниччині.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу привітав зібрання із найвеличнішим державним святом - Днем незалежності України та 25-річчям утворення Народного Руху України:

-Лідер Народного Руху України В’ячеслав Чорновіл казав: "Рух – це та велика політична сила, яка найбільше зробила для того, щоб Україна стала незалежною державою". Тоді, в далекому 1991 році без жодної краплі крові український народ здобув незалежність. На уламках російської імперії під назвою "Радянський Союз" утворились незалежні держави, і серед них Україна. Але багато крові пролили наші попередники в боротьбі за українську державу. Тих українських героїв, які боролися за волю України у різні часи називали мазепинцями,  петлюрівцями, бандерівцями, рухівцями, сьогодні називають майданівцями, - наголосив голова обласної Ради.

Сергій Свитко також зазначив: “На жаль, 23-тя річниця незалежності України відзначається в непростий для нас час, коли український народ веде кровопролитну боротьбу із ворожим режимом Путіна. Ми є свідками того, що Росія залишилась імперією, а її керівники мають імперське мислення. Але я переконаний в тому, що ніхто не здолає народ, який прагне жити у волі і свободі. Впевнений, що ми обов’язково у цій боротьбі переможемо, бо ми єдині у своєму прагненні жити у європейській, демократичній, правовій державі, бо нас підтримує усе світове співтовариство. Ми переможемо, бо з нами правда, і з нами Бог. Слава Україні”.

Крім того, відбулася церемонія нагородження кращих вінничан, що відзначилися у різних галузях суспільного життя області. Зокрема, очільники області вручили почесні грамоти і грошові премії громадянам, які зробили значний внесок в розбудову української державності, а також нагородили пам’ятними статуетками і дипломами переможців конкурсу “Людина року”. Також за традицією, під час урочистостей було зачитано імена громадян і колективів, які занесено на обласну Дошку пошани “Праця і звитяга вінничан”. Після завершення зібрання, усі охочі отримали змогу взяти участь в урочистій ході центром міста Вінниці на честь Дня незалежності України.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2014 року, 17:30 Переглядів: 1441

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація