Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

Відбулася чергова 43 сесія Вінницької обласної Ради Роздрукувати

25 серпня відбулася чергова 43 сесія обласної Ради.

На початку сесійного засідання голова обласної Ради Вячеслав Соколовий привітав новообраного депутата – Петра Струсевича, обраного від політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана». Йому вручили депутатське посвідчення, Регламент та картку для голосування.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов вручили відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною», а також Грамоту Верховної Ради України директору Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Петру Савчуку.

Депутати взяли до відома інформацію «Про Програму збереження та відтворення родючості грунтів земель державної форми власності у Вінницькій області на 2018-2022 роки».

Сесія погодила Інвестиційну програму комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» на 2023-2024 роки, а також Клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної Академії аграрних наук України.  

Депутати внесли зміни до Статутів низки комунальних закладів та підприємств:

- Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді;

- Обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки;

-  Інформаційно- аналітичного центру медичної статистики;

- Тульчинського міжрайонного бюро технічної інвентаризації

- Вінницяоблводоканалу;

- Віноблагролісу.

Крім цього, було ухвалено рішення про передачу майна та транспортних засобів у комунальні підприємства та у власність громад області.

На сесії депутати проголосували за передачу автомобілів для військових частин, які дислокуються на Вінниччині.

Підтримали також звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства здоров’я України щодо зниження цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення.

Загалом під час сесійного засідання депутати розглянули 31 питання порядку денного.

Повернутись Створено: 25 серпня 2023 року, 12:30

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація