Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулася чергова 48 сесія Вінницької обласної Ради 8 скликання Роздрукувати

26 січня Вячеслав Соколовий провів чергову 48 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирних жителів, які загинули у війні з російським агресором. Голова обласної Ради вручив почесні відзнаки депутатам Олегу Дяченку, Володимиру Мазуренку та «За заслуги перед Вінниччиною» – командиру військової частини в/ч 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Олександру Охріменку. Військові відзначили Вячеслава Соколового медаллю Національної гвардії України «За звитягу».

Першим питанням депутати заслухали звіт начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова про здійснення обласною військовою адміністрацією делегованих повноважень за ІІ півріччя 2022 року та І півріччя 2023 року та інформацію про обласний бюджет на 2024 рік.

Депутати погодили призначення члена Наглядової ради Установи "Агенція регіонального розвитку Вінницької області". Ним став голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Депутати достроков припинили повноваження депутата Вінницької обласної Ради 8 скликання, секретаря постійної комісії з питань стратегічного розвитку, інвестицій та місцевого самоврядування Олександра Кравчука згідно з поданою ним заявою.

На пленарному засідання депутати звернулися до Міністра освіти і науки Оксена Лісового щодо недоцільності виокремлення фахових коледжів зі структури закладів вищої освіти та передачі їх до комунальної власності. 

Депутати погодили встановлення коригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних організацій комунальним підприємством "Вінницяоблтеплоенерго".

На засіданні депутати передали земельні ділянки зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до комунальної власності Гайсинської та Вінницької міських територіальних громад. 

Депутати також ухвалили низку рішень з питань управління комунальним майном, зокрема, передачу та списання транспортних засобів, медичного обладнання та передачу майна в оперативне управління обласним некомерційним комунальним підприємствам медичного спрямування.

Загалом було розглянуто та ухвалено рішення з 15 питань.

Повернутись Створено: 26 січня 2024 року, 11:57

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація