Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулася чергова 51 сесія Вінницької обласної Ради 8 скликання Роздрукувати

29 березня Вячеслав Соколовий провів чергову 51 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув у війні з російським агресором.

Депутати заслухали інформацію про виконання рішень 36 сесії обласної Ради: «Про затвердження Регіональної програми розвитку автомобільних доріг Вінницької області на 2019-2023 роки» та «Про затвердження Регіональної програми підвищення безпеки дорожнього руху у Вінницькій області на період до 2023 року».

Також заслухали про хід виконання обласних цільових соціальних програм на 2021-2025 роки – «Молодь Вінниччини» та національно-патріотичного виховання.

Під час пленарного засідання було внесено низку змін до рішень попередніх сесій, зокрема, у положення щодо окремих питань комунальної власності, та статуту Могилів-Подільського медичного фахового коледжу.

Депутати погодили Вінницькому національному медичному університету ім. М.І. Пирогова встановлення меморіальної дошки вченому-хірургу, професору, Заслуженому діячу науки і техніки України, лауреату Державної премії України Івану Мітюку на фасаді будівлі хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

На сесії були ухвалені чергові рішення на підкріплення обороноздатності країни. Зокрема, депутати ухвалили рішення про забезпечення заходів з територіальної оборони та мобілізації, безперебійного електропостачання об’єктів критичної інфраструктури, надання допомоги силам безпеки та силам оборони, постраждалому населенню для забезпечення його життєдіяльності під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру. Йдеться про передачу майна для військових частин, сил оборони, постраждалих регіонів тощо на загальну суму понад 17 млн грн.

На засіданні розглянули та погодили низку приймання-передачі комунального майна, списання автомобільних транспортів та основних засобів.

Загалом депутати розглянули та ухвалили рішення з 20 питань.

Під час пленарного засідання командир військової частини 3028 Національної гвардії України Олег Мироненко, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов за активну участь у допомозі Збройним Силам України вручили Подяки головам територіальних громад Олександру Амонсу, Леоніду Дідуху, Вадиму Кожуховському, Олегу Літвіненку, Василю Поліщуку, Василю Романюку, Юрію Слабчуку, Руслану Трамбовецькому, Галині Цибульській та Миколі Юрчишину.

Повернутись Створено: 29 березня 2024 року, 11:10

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація