Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулася чергова 52 сесія Вінницької обласної Ради 8 скликання Роздрукувати

26 квітня Вячеслав Соколовий провів чергову 52 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув у війні з російським агресором.

Перед розглядом питань  порядку денного депутати заслухали важливу для громад Вінниччини інформацію про утримання доріг і виділення коштів для цього. Перед депутатами з доповіддю виступив начальник управління дорожнього господарства обласної військової адміністрації Артем Войтович.

Депутати заслухали інформацію про виконання:

– Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області за 2023 рік;

– обласного бюджету Вінницької області за 2023 рік;

– Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2021-2025 роки; 

– Стратегії збалансованого розвитку Вінницької області на період до 2027 року та виконання Плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації за 2023 рік.

На сесії про свою діяльність прозвітувала постійна комісія з питань будівництва, комунального майна, тиранспорту та розвитку інфраструктури. 

Депутати внесли зміни до плану роботи обалсної Ради на 2024 рік та зняли з контролю рішення обласної Ради.

Крім того, рішенням сесії внесені зміни до:

– Порядку формування, фінансування і моніторингу виконання регіональних (комплексних) програм та включення їх до щорічних програм соціально-економічного розвитку Вінницької області; 

– Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області;

– рішень сесій Вінницької обласної Ради.

Під час пленарного засідання депутати надали згоду Вінницькій обласній філармонії ім. М. Д. Леонтовича на встановлення меморіальної дошки визначному культурному діячеві України Анатолію Левицькому у зв’язку з вагомим внеском у розвиток культури Вінниччини.

Депутати погодили Інвестиційну програму комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» на 2023-2024 роки у новій редакції.

На засіданні також розглянули та погодили низку приймання-передачі комунального майна, встановлення інженерного обладнання, фінансово-кредитну підтримку комунальних підприємств.

Загалом на черговій 52 сесії Вінницької обласної Ради було розглянуто та ухвалено рішення з 25 питань порядку денного.

Повернутись Створено: 26 квітня 2024 року, 11:47

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація