Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулася нарада з міськими головами Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України Роздрукувати

24 квітня голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник провів нараду з міськими головами Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України. В нараді взяли участь: керівництво обласної державної адміністрації та обласної Ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, міські голови.

У вступному слові голова ОДА Анатолій Олійник  зауважив, що такі зустрічі із міськими головами є вкрай необхідними. Адже лише у процесі діалогу можна вирішити низку нагальних проблем в області. Голова облдержадміністрації поінформував міських очільників про заходи, що вживаються для забезпечення територіальної оборони та правопорядку, зазначивши, що  зроблено все можливе, щоб Вінниччина була готовою до будь-яких викликів. Що ж стосується питань життєдіяльності області, то й тут, запевнив керівник регіону, ведеться системна робота.

У ході засідання учасники зустрічі обговорили питання погашення кредиторської заборгованості за 2013 рік, роботи Державної фінансової інспекції у Вінницькій області щодо перевірки законності витрачення коштів,  співпраці з підприємствами «Вінницяобленерго» та «Вінницяоблгаз», Службою автомобільних доріг області,  Територіальним відділенням Антимонопольного комітету України та проведення тендерних закупівель.

Крім того, члени дорадчої ради заслухали інформацію про  реалізацію повноважень органів місцевого самоврядування в ході впровадження Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, з якою виступив заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради- керуючий справами Степан Нешик .

У своєму виступі Степан Нешик назвав причини необхідності реформування системи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, зазначивши, що чим більше про це велись розмови всі роки незалежності, тим більше посилювалась централізація влади.

Степан Нешик також поінформував учасників наради про комплексний і масштабний підхід нинішньої влади до нової архітектури державного будівництва, мета якого — створення  такої системи регіональної влади, яка б відповідала реаліям сьогодення, враховувала провідні тенденції світового розвитку і була б здатна протистояти можливим викликам у майбутньому.

Зокрема, детально ознайомив присутніх з основними положеннями  Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні і розповів  про подальші кроки в її реалізації.

- На наше переконання, реформа має відбуватися на засадах децентралізації, деконцентрації владних повноважень, субсидіарності, консолідації ресурсного забезпечення і стратегічного планування розвитку територіальних громад,- наголосив Степан Нешик.

Повернутись Створено: 28 квітня 2014 року, 10:49 Переглядів: 1089

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація