13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулася нарада з міськими головами Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України Роздрукувати

24 квітня голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник провів нараду з міськими головами Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України. В нараді взяли участь: керівництво обласної державної адміністрації та обласної Ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, міські голови.

У вступному слові голова ОДА Анатолій Олійник  зауважив, що такі зустрічі із міськими головами є вкрай необхідними. Адже лише у процесі діалогу можна вирішити низку нагальних проблем в області. Голова облдержадміністрації поінформував міських очільників про заходи, що вживаються для забезпечення територіальної оборони та правопорядку, зазначивши, що  зроблено все можливе, щоб Вінниччина була готовою до будь-яких викликів. Що ж стосується питань життєдіяльності області, то й тут, запевнив керівник регіону, ведеться системна робота.

У ході засідання учасники зустрічі обговорили питання погашення кредиторської заборгованості за 2013 рік, роботи Державної фінансової інспекції у Вінницькій області щодо перевірки законності витрачення коштів,  співпраці з підприємствами «Вінницяобленерго» та «Вінницяоблгаз», Службою автомобільних доріг області,  Територіальним відділенням Антимонопольного комітету України та проведення тендерних закупівель.

Крім того, члени дорадчої ради заслухали інформацію про  реалізацію повноважень органів місцевого самоврядування в ході впровадження Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, з якою виступив заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради- керуючий справами Степан Нешик .

У своєму виступі Степан Нешик назвав причини необхідності реформування системи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, зазначивши, що чим більше про це велись розмови всі роки незалежності, тим більше посилювалась централізація влади.

Степан Нешик також поінформував учасників наради про комплексний і масштабний підхід нинішньої влади до нової архітектури державного будівництва, мета якого — створення  такої системи регіональної влади, яка б відповідала реаліям сьогодення, враховувала провідні тенденції світового розвитку і була б здатна протистояти можливим викликам у майбутньому.

Зокрема, детально ознайомив присутніх з основними положеннями  Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні і розповів  про подальші кроки в її реалізації.

- На наше переконання, реформа має відбуватися на засадах децентралізації, деконцентрації владних повноважень, субсидіарності, консолідації ресурсного забезпечення і стратегічного планування розвитку територіальних громад,- наголосив Степан Нешик.

Повернутись Створено: 28 квітня 2014 року, 10:49 Переглядів: 1136

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація