Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулася презентація книги Олександра Глушака «Перший… Про час і про себе!» Роздрукувати

23 травня в Інституті фізичного виховання і спорту ВДПУ ім.М.Коцюбинського відбулася презентація книги «Перший… Про час і про себе!». ЇЇ автор Олександр Глушак – почесний працівник фізичної культури, засновник і перший декан факультету.

Він зібрав у навчальний посібник історичні матеріали, починаючи з факультету і до інституту фізичного виховання і спорту (1956-2011 роки), передавши їх у фактах та персоналіях.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, який також є випускником згаданого факультету, сприяв у видавництві книги. Вітаючи автора під час презентації, голова подякував йому не тільки за посібник, а й за багаторічну професійну діяльність як управлінця, так і педагога.

– Ви – мудрий вчитель і талановитий менеджер. Бути першим – почесно, але завжди нелегко. Адже від того, як вибудує систему перший, залежить, як працюватимуть ті, хто прийде після нього, – сказав С.Татусяк.

Він наголосив, що Олександр Глушак за 21 рік очолювання факультету не просто створив злагоджену і потужну систему, – він сформував професійні кадри, надбав матеріально-технічну і наукову базу, удосконалив навчально-виховний процес.

Сергій Татусяк побажав присутнім на заході колегам автора та студентам, аби вони гідно продовжували справу таких ветеранів фізкультури і спорту як Олександр Глушак.

Повернутись Створено: 23 травня 2013 року, 17:46 Переглядів: 1379

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація