Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулася презентація книги Олександра Глушака «Перший… Про час і про себе!» Роздрукувати

23 травня в Інституті фізичного виховання і спорту ВДПУ ім.М.Коцюбинського відбулася презентація книги «Перший… Про час і про себе!». ЇЇ автор Олександр Глушак – почесний працівник фізичної культури, засновник і перший декан факультету.

Він зібрав у навчальний посібник історичні матеріали, починаючи з факультету і до інституту фізичного виховання і спорту (1956-2011 роки), передавши їх у фактах та персоналіях.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, який також є випускником згаданого факультету, сприяв у видавництві книги. Вітаючи автора під час презентації, голова подякував йому не тільки за посібник, а й за багаторічну професійну діяльність як управлінця, так і педагога.

– Ви – мудрий вчитель і талановитий менеджер. Бути першим – почесно, але завжди нелегко. Адже від того, як вибудує систему перший, залежить, як працюватимуть ті, хто прийде після нього, – сказав С.Татусяк.

Він наголосив, що Олександр Глушак за 21 рік очолювання факультету не просто створив злагоджену і потужну систему, – він сформував професійні кадри, надбав матеріально-технічну і наукову базу, удосконалив навчально-виховний процес.

Сергій Татусяк побажав присутнім на заході колегам автора та студентам, аби вони гідно продовжували справу таких ветеранів фізкультури і спорту як Олександр Глушак.

Повернутись Створено: 23 травня 2013 року, 17:46 Переглядів: 1637

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація