Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Відбулася презентація книги Олександра Глушака «Перший… Про час і про себе!» Роздрукувати

23 травня в Інституті фізичного виховання і спорту ВДПУ ім.М.Коцюбинського відбулася презентація книги «Перший… Про час і про себе!». ЇЇ автор Олександр Глушак – почесний працівник фізичної культури, засновник і перший декан факультету.

Він зібрав у навчальний посібник історичні матеріали, починаючи з факультету і до інституту фізичного виховання і спорту (1956-2011 роки), передавши їх у фактах та персоналіях.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, який також є випускником згаданого факультету, сприяв у видавництві книги. Вітаючи автора під час презентації, голова подякував йому не тільки за посібник, а й за багаторічну професійну діяльність як управлінця, так і педагога.

– Ви – мудрий вчитель і талановитий менеджер. Бути першим – почесно, але завжди нелегко. Адже від того, як вибудує систему перший, залежить, як працюватимуть ті, хто прийде після нього, – сказав С.Татусяк.

Він наголосив, що Олександр Глушак за 21 рік очолювання факультету не просто створив злагоджену і потужну систему, – він сформував професійні кадри, надбав матеріально-технічну і наукову базу, удосконалив навчально-виховний процес.

Сергій Татусяк побажав присутнім на заході колегам автора та студентам, аби вони гідно продовжували справу таких ветеранів фізкультури і спорту як Олександр Глушак.

Повернутись Створено: 23 травня 2013 року, 17:46 Переглядів: 1440

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація