12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулася презентація книги Олександра Глушака «Перший… Про час і про себе!» Роздрукувати

23 травня в Інституті фізичного виховання і спорту ВДПУ ім.М.Коцюбинського відбулася презентація книги «Перший… Про час і про себе!». ЇЇ автор Олександр Глушак – почесний працівник фізичної культури, засновник і перший декан факультету.

Він зібрав у навчальний посібник історичні матеріали, починаючи з факультету і до інституту фізичного виховання і спорту (1956-2011 роки), передавши їх у фактах та персоналіях.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, який також є випускником згаданого факультету, сприяв у видавництві книги. Вітаючи автора під час презентації, голова подякував йому не тільки за посібник, а й за багаторічну професійну діяльність як управлінця, так і педагога.

– Ви – мудрий вчитель і талановитий менеджер. Бути першим – почесно, але завжди нелегко. Адже від того, як вибудує систему перший, залежить, як працюватимуть ті, хто прийде після нього, – сказав С.Татусяк.

Він наголосив, що Олександр Глушак за 21 рік очолювання факультету не просто створив злагоджену і потужну систему, – він сформував професійні кадри, надбав матеріально-технічну і наукову базу, удосконалив навчально-виховний процес.

Сергій Татусяк побажав присутнім на заході колегам автора та студентам, аби вони гідно продовжували справу таких ветеранів фізкультури і спорту як Олександр Глушак.

Повернутись Створено: 23 травня 2013 року, 17:46 Переглядів: 1506

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація