Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулася презентація книги «Зелений рай» Роздрукувати

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї 9 квітня відбулася презентація книги Степана Нешика та  Вадима Вітковського «Зелений рай» про історію звичайних українських сіл Плоского і Млинівки Мурованокуриловецького району. Це перша книга із серії «Село і люди», видання якої започатковано обласною владою.

Під час презентації автори зазначили, що ця книга про звичайні села на Поділлі, про їх історію - героїчну і трагічну, про їх відомих земляків і звичайних трудівників, які жили і живуть нині, споконвіку орали землю, сіяли і збирали збіжжя, народжували і ростили дітей та онуків, а в роки воєн і революцій зі зброєю в руках захищали свої і чужі домівки.

Степан Нешик, говорячи про актуальність цієї книги, зауважив, що вона  не про життя героїв, а про звичайних простих людей. Він подякував всім причетним до підготовки і її видання.

- Я хотів би, щоб наш приклад наслідували інші земляцтва — міські й районні, бо зникають з карти України села і хутори. І нехай не у всіх у них були герої і «заслужені», генерали і міністри, але й там жили наші люди - зі своїми характерами і звичками, отож, треба щоб і про них залишився слід в історії і пам’яті поколінь,- зазначив заступник керівника виконавчого апарату (керуючий  справами) Степан Нешик.

Теплі слова вдячності на адресу авторів за підготовку книги пролунали з уст представників загальноосвітніх та вищих навчальних закладів району та області, письменників та журналістів, істориків та краєзнавців.

Своїм виступом всіх присутніх порадував самодіяльний ансамбль «Подільські барви», виконуючи  українські пісні. 

Повернутись Створено: 10 квітня 2014 року, 13:09 Переглядів: 1844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація