Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулася презентація книги «Зелений рай» Роздрукувати

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї 9 квітня відбулася презентація книги Степана Нешика та  Вадима Вітковського «Зелений рай» про історію звичайних українських сіл Плоского і Млинівки Мурованокуриловецького району. Це перша книга із серії «Село і люди», видання якої започатковано обласною владою.

Під час презентації автори зазначили, що ця книга про звичайні села на Поділлі, про їх історію - героїчну і трагічну, про їх відомих земляків і звичайних трудівників, які жили і живуть нині, споконвіку орали землю, сіяли і збирали збіжжя, народжували і ростили дітей та онуків, а в роки воєн і революцій зі зброєю в руках захищали свої і чужі домівки.

Степан Нешик, говорячи про актуальність цієї книги, зауважив, що вона  не про життя героїв, а про звичайних простих людей. Він подякував всім причетним до підготовки і її видання.

- Я хотів би, щоб наш приклад наслідували інші земляцтва — міські й районні, бо зникають з карти України села і хутори. І нехай не у всіх у них були герої і «заслужені», генерали і міністри, але й там жили наші люди - зі своїми характерами і звичками, отож, треба щоб і про них залишився слід в історії і пам’яті поколінь,- зазначив заступник керівника виконавчого апарату (керуючий  справами) Степан Нешик.

Теплі слова вдячності на адресу авторів за підготовку книги пролунали з уст представників загальноосвітніх та вищих навчальних закладів району та області, письменників та журналістів, істориків та краєзнавців.

Своїм виступом всіх присутніх порадував самодіяльний ансамбль «Подільські барви», виконуючи  українські пісні. 

Повернутись Створено: 10 квітня 2014 року, 13:09 Переглядів: 1648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація