Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Відбулася презентація книги «Зелений рай» Роздрукувати

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї 9 квітня відбулася презентація книги Степана Нешика та  Вадима Вітковського «Зелений рай» про історію звичайних українських сіл Плоского і Млинівки Мурованокуриловецького району. Це перша книга із серії «Село і люди», видання якої започатковано обласною владою.

Під час презентації автори зазначили, що ця книга про звичайні села на Поділлі, про їх історію - героїчну і трагічну, про їх відомих земляків і звичайних трудівників, які жили і живуть нині, споконвіку орали землю, сіяли і збирали збіжжя, народжували і ростили дітей та онуків, а в роки воєн і революцій зі зброєю в руках захищали свої і чужі домівки.

Степан Нешик, говорячи про актуальність цієї книги, зауважив, що вона  не про життя героїв, а про звичайних простих людей. Він подякував всім причетним до підготовки і її видання.

- Я хотів би, щоб наш приклад наслідували інші земляцтва — міські й районні, бо зникають з карти України села і хутори. І нехай не у всіх у них були герої і «заслужені», генерали і міністри, але й там жили наші люди - зі своїми характерами і звичками, отож, треба щоб і про них залишився слід в історії і пам’яті поколінь,- зазначив заступник керівника виконавчого апарату (керуючий  справами) Степан Нешик.

Теплі слова вдячності на адресу авторів за підготовку книги пролунали з уст представників загальноосвітніх та вищих навчальних закладів району та області, письменників та журналістів, істориків та краєзнавців.

Своїм виступом всіх присутніх порадував самодіяльний ансамбль «Подільські барви», виконуючи  українські пісні. 

Повернутись Створено: 10 квітня 2014 року, 13:09 Переглядів: 1765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація