12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбулася робоча нарада щодо підготовки виїзного засідання Координаційної ради Роздрукувати

Сьогодні, 2 вересня, під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання робочої наради щодо підготовки виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Тема якої: «Про формування в територіальних громадах області сприятливих умов для активізації розвитку сфери туризму та хід виконання Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року №  380».

Участь в засіданні взяли депутатка обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, виконувачка обов’язків  начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян, заступник  директора – начальник управління торгівлі,  послуг  та   розвитку  споживчих  ринків Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Вєга Кулявець та інші члени робочої наради.

Розпочинаючи нараду голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що за оперативною інформацією Департаменту фінансів облдержадміністрації у 2018 році на фінансування Програми розвитку туризму у Вінницькій області було передбачено в обласному бюджету 300 тис. грн, а профінансовано 274 600 грн.

На 2019 рік заплановано 600 тис. грн, з яких 320 тис. грн на І півріччя, а профінансовано 100 тис. грн. У 2017 році програма не фінансувалася.

В ході обговорення попередньо визначили дату проведення 17 або 18 вересня, формат та місце проведення ще додатково буде обговорюватися.  

Депутатка обласної Ради Людмила Станіславенко під час виступу запропонувала новий, сучасніший формат проведення цього заходу.

Всі озвучені пропозиції взяли до уваги та будуть враховані в подальшій організації виїзного засідання Координаційної ради.  

 

 

Повернутись Створено: 2 вересня 2019 року, 18:22
Оновлено: 3 вересня 2019 року, 09:51
Переглядів: 182

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація