26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулася робоча нарада щодо підготовки виїзного засідання Координаційної ради Роздрукувати

Сьогодні, 2 вересня, під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання робочої наради щодо підготовки виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Тема якої: «Про формування в територіальних громадах області сприятливих умов для активізації розвитку сфери туризму та хід виконання Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року №  380».

Участь в засіданні взяли депутатка обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, виконувачка обов’язків  начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян, заступник  директора – начальник управління торгівлі,  послуг  та   розвитку  споживчих  ринків Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Вєга Кулявець та інші члени робочої наради.

Розпочинаючи нараду голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що за оперативною інформацією Департаменту фінансів облдержадміністрації у 2018 році на фінансування Програми розвитку туризму у Вінницькій області було передбачено в обласному бюджету 300 тис. грн, а профінансовано 274 600 грн.

На 2019 рік заплановано 600 тис. грн, з яких 320 тис. грн на І півріччя, а профінансовано 100 тис. грн. У 2017 році програма не фінансувалася.

В ході обговорення попередньо визначили дату проведення 17 або 18 вересня, формат та місце проведення ще додатково буде обговорюватися.  

Депутатка обласної Ради Людмила Станіславенко під час виступу запропонувала новий, сучасніший формат проведення цього заходу.

Всі озвучені пропозиції взяли до уваги та будуть враховані в подальшій організації виїзного засідання Координаційної ради.  

 

 

Повернутись Створено: 2 вересня 2019 року, 18:22
Оновлено: 3 вересня 2019 року, 09:51
Переглядів: 109

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація