Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбулася спільна нарада з вирішення проблеми збереження санаторіїв –профілакторіїв Роздрукувати

19 лютого за ініціативи голови обласної Ради Сергія Свитка відбулась спільна нарада за участю керівництва обласної Ради та департаменту освіти і науки облдержадміністрації,  членів профкомів та представників вінницьких вищих навчальних закладів з обговорення проблеми збереження санаторіїв – профілакторіїв цих навчальних закладів.

В спільній нараді взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник директора департаменту освіти облдержадміністрації Андрій Лисак, голова профкому працівників освіти і науки, депутат обласної Ради  Сергій Пугачов, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, депутат обласної Ради Ігор Вернигор, проректори університетів,  представники студентського профкому і Студентського Парламенту Вінниччини,  головні  лікарі санаторіїв - профілакторіїв.

Суть проблеми, яка була винесена на обговорення, полягає в тому, що  28 грудня минулого року набув чинності Закон України №77 “Про внесення змін до законів України щодо реформування державного соціального страхування  та легалізації фонду оплати праці”,  згідно якого не передбачене фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів. Це рішення викликало масове невдоволення серед студентської молоді,  оскільки ставить під загрозу існування цих структур взагалі. Студенти втратять можливість оздоровлення, а фаховий персонал - робочі місця. Саме на базі санаторіїв-профілакторіїв студенти мали змогу оздоровитися без відриву від навчання і реалізувати свої соціальні пільги, яких у них і так залишилось небагато.

Під час обговорення цієї проблеми моделювалися різні варіанти її вирішення, але в кінцевому результаті всі погодились, що необхідно зберегти ці заклади, забезпечивши їх фінансування з різних джерел в сумі, приблизно 3 млн. грн..

На завершення, голова обласної Ради Сергій Свитко закликав учасників наради вирішувати  проблему збереження санаторіїв –профілакторіїв спільно. А для цього, на його думку, необхідно:

- провести роботу щодо оптимізації витрат профілакторіїв та санаторіїв;

- вивчити питання можливості часткового фінансування вказаних установ за рахунок фондів профспілки працівників освіти;

- вивчити питання можливості підвищення тарифів на обслуговування студентів у профілакторіях та санаторіях;

- проаналізувати механізми виділення фінансування на зазначені вище установи із обласного бюджету через внесення змін до відповідних обласних програм.

 Окрім цього, Сергій Свитко пообіцяв звернутись до профільних комітетів Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України із проханням передбачити кошти у державному бюджеті на забезпечення діяльності названих установ та залишити ту  схему фінансування санаторіїв – профілакторіїв, яка існувала до 2015 року.

Повернутись Створено: 20 лютого 2015 року, 21:11 Переглядів: 1596

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація