Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулася спільна нарада з вирішення проблеми збереження санаторіїв –профілакторіїв Роздрукувати

19 лютого за ініціативи голови обласної Ради Сергія Свитка відбулась спільна нарада за участю керівництва обласної Ради та департаменту освіти і науки облдержадміністрації,  членів профкомів та представників вінницьких вищих навчальних закладів з обговорення проблеми збереження санаторіїв – профілакторіїв цих навчальних закладів.

В спільній нараді взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник директора департаменту освіти облдержадміністрації Андрій Лисак, голова профкому працівників освіти і науки, депутат обласної Ради  Сергій Пугачов, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, депутат обласної Ради Ігор Вернигор, проректори університетів,  представники студентського профкому і Студентського Парламенту Вінниччини,  головні  лікарі санаторіїв - профілакторіїв.

Суть проблеми, яка була винесена на обговорення, полягає в тому, що  28 грудня минулого року набув чинності Закон України №77 “Про внесення змін до законів України щодо реформування державного соціального страхування  та легалізації фонду оплати праці”,  згідно якого не передбачене фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів. Це рішення викликало масове невдоволення серед студентської молоді,  оскільки ставить під загрозу існування цих структур взагалі. Студенти втратять можливість оздоровлення, а фаховий персонал - робочі місця. Саме на базі санаторіїв-профілакторіїв студенти мали змогу оздоровитися без відриву від навчання і реалізувати свої соціальні пільги, яких у них і так залишилось небагато.

Під час обговорення цієї проблеми моделювалися різні варіанти її вирішення, але в кінцевому результаті всі погодились, що необхідно зберегти ці заклади, забезпечивши їх фінансування з різних джерел в сумі, приблизно 3 млн. грн..

На завершення, голова обласної Ради Сергій Свитко закликав учасників наради вирішувати  проблему збереження санаторіїв –профілакторіїв спільно. А для цього, на його думку, необхідно:

- провести роботу щодо оптимізації витрат профілакторіїв та санаторіїв;

- вивчити питання можливості часткового фінансування вказаних установ за рахунок фондів профспілки працівників освіти;

- вивчити питання можливості підвищення тарифів на обслуговування студентів у профілакторіях та санаторіях;

- проаналізувати механізми виділення фінансування на зазначені вище установи із обласного бюджету через внесення змін до відповідних обласних програм.

 Окрім цього, Сергій Свитко пообіцяв звернутись до профільних комітетів Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України із проханням передбачити кошти у державному бюджеті на забезпечення діяльності названих установ та залишити ту  схему фінансування санаторіїв – профілакторіїв, яка існувала до 2015 року.

Повернутись Створено: 20 лютого 2015 року, 21:11 Переглядів: 1499

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація