9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулася зустріч керівників області та обласного центру із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Роздрукувати

21 серпня голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради, виконувач обов’язків міського голови Сергій Моргунов провели зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Валентином Величком.

Під час зустрічі, яка відбулась в рамках проведення II Міжнародного інвестиційного форуму та святкування Дня незалежності України, обговорені питання економічної і культурної співпраці, можливих шляхів поглиблення міжрегіональних взаємовідносин та інвестиційного співробітництва між Вінницькою областю і Республікою Білорусь.

Відкриваючи зустріч, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник зазначив, що Республіка Білорусь для Вінниччини є важливим партнером та висловив сподівання на продовження вже традиційно хороших, добросусідських відносин.

Голова обласної Ради Сергій Свитко висловив своє бачення співробітництва з Республікою Білорусь:

- Хотів би сказати, що ми з великою повагою ставимося до Республіки Білорусь та її народу. Дуже символічно, що в інавгурації Президента України Петра Олексійовича Порошенка взяв участь Президент Білорусії Олександр Григорович Лукашенко.  Для нас це важливий сигнал про те, що братній народ Білорусі з повагою ставиться до вибору українського народу. Це сигнал до продовження дружби і співробітництва між нашими народами. Якраз сьогодні Білорусь є посередником і ініціатором  у зустрічі Україна – ЄС – «Євразійська трійка» (Білорусь, Казахстан, Росія), яка відбудеться 26 серпня в Мінську. Ми розцінюємо це, як великий знак поваги та  щиро дякуємо вам за це. Ми всі в Україні розраховуємо на те, що перемовини відбудуться позитивно, для блага, як українського так і російського народів. З іншого боку я хотів би висловити свою суб’єктивну думку про те, що, очевидно, сьогодні Президент Російської Федерації Володимир Путін хоче здійснити зміну світопорядку, і сферою його геополітичних інтересів є не тільки Україна, а, можливо, і інші держави колишнього Радянського Союзу. Тобто, це спроба відновити Російську імперію в рамках 1991 року, або й 1913 року, коли існувала царська імперія. Тому розуміємо, що лише разом зможемо зупинити  агресора. Але хочу запевнити, пане Посол, що український народ налаштований на те, що ми нікому не віддамо нашу державу та дамо гідну відсіч агресору,- наголосив Сергій Свитко.

В свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Валентин Величко висловив сподівання, що 26 серпня переговори, які відбудуться в Мінську у форматі Україна — Євросоюз — «Євразійська трійка», де обговорюватимуться імплементація Угоди про асоціацію «Україна-ЄС», енергетична безпека і криза на Донбасі принесуть позитивні результати та підкреслив, що з боку  Республіки Білорусь ніколи не буде агресії по відношенню до України, яка , за його словами, є невиправданою.

Повернутись Створено: 22 серпня 2014 року, 10:16 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація