Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Відбулись громадські слухання з питань діяльності житлово-комунальних господарств Роздрукувати

9 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, а також фахівці профільних департаментів та управлінь ОДА, інспекцій; керівники підприємств, установ та організацій, окремі депутати обласної Ради взяли участь у громадських слуханнях з питань діяльності житлово-комунальних господарств Вінниччини.

Розпочинаючи зустріч з учасниками слухань, Ігор Кревський повідомив, що 27 червня цього року до голови обласної Ради звернулися представники громадської організації (ГО) «Голос народу» з листом, у якому порушувалась низка питань щодо діяльності сфери житлово-комунальних господарств Вінниччини.

Під час засідання представники комунальних підприємств ”Вінницяводоканал», ”Вінницяоблтеплоенерго”, ВАТ “Вінницяоблпаливо”, а також фахівці Вінницького територіального відділення Антимонопольного комітету України, Державної фінансової інспекції у Вінницькій області, інспекції з питань захисту прав споживачів у Вінницькій області, Державної інспекції України з контролю за цінами та інших профільних підприємств, установ і організацій надали вичерпні відповіді на всі запитання, які цікавили присутніх учасників громадських слухань.

Найбільш активне обговорення відбулось при розгляді питань щодо договорів, які укладають ЖЕКи з мешканцями міста Вінниці, обґрунтованості тарифів за використання комунальних послуг, зокрема, постачання тепла і води; якості питної води та інших.

Окремі питання, які не можна було з’ясувати в ході зібрання, для їхнього остаточного вирішення, будуть додатково розглянуті відповідними профільними службами та інстанціями. 

Повернутись Створено: 10 липня 2014 року, 15:20 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація