Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулись громадські слухання з питань діяльності житлово-комунальних господарств Роздрукувати

9 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, а також фахівці профільних департаментів та управлінь ОДА, інспекцій; керівники підприємств, установ та організацій, окремі депутати обласної Ради взяли участь у громадських слуханнях з питань діяльності житлово-комунальних господарств Вінниччини.

Розпочинаючи зустріч з учасниками слухань, Ігор Кревський повідомив, що 27 червня цього року до голови обласної Ради звернулися представники громадської організації (ГО) «Голос народу» з листом, у якому порушувалась низка питань щодо діяльності сфери житлово-комунальних господарств Вінниччини.

Під час засідання представники комунальних підприємств ”Вінницяводоканал», ”Вінницяоблтеплоенерго”, ВАТ “Вінницяоблпаливо”, а також фахівці Вінницького територіального відділення Антимонопольного комітету України, Державної фінансової інспекції у Вінницькій області, інспекції з питань захисту прав споживачів у Вінницькій області, Державної інспекції України з контролю за цінами та інших профільних підприємств, установ і організацій надали вичерпні відповіді на всі запитання, які цікавили присутніх учасників громадських слухань.

Найбільш активне обговорення відбулось при розгляді питань щодо договорів, які укладають ЖЕКи з мешканцями міста Вінниці, обґрунтованості тарифів за використання комунальних послуг, зокрема, постачання тепла і води; якості питної води та інших.

Окремі питання, які не можна було з’ясувати в ході зібрання, для їхнього остаточного вирішення, будуть додатково розглянуті відповідними профільними службами та інстанціями. 

Повернутись Створено: 10 липня 2014 року, 15:20 Переглядів: 729

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація