Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Відбулись громадські слухання з питань діяльності житлово-комунальних господарств Роздрукувати

9 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, а також фахівці профільних департаментів та управлінь ОДА, інспекцій; керівники підприємств, установ та організацій, окремі депутати обласної Ради взяли участь у громадських слуханнях з питань діяльності житлово-комунальних господарств Вінниччини.

Розпочинаючи зустріч з учасниками слухань, Ігор Кревський повідомив, що 27 червня цього року до голови обласної Ради звернулися представники громадської організації (ГО) «Голос народу» з листом, у якому порушувалась низка питань щодо діяльності сфери житлово-комунальних господарств Вінниччини.

Під час засідання представники комунальних підприємств ”Вінницяводоканал», ”Вінницяоблтеплоенерго”, ВАТ “Вінницяоблпаливо”, а також фахівці Вінницького територіального відділення Антимонопольного комітету України, Державної фінансової інспекції у Вінницькій області, інспекції з питань захисту прав споживачів у Вінницькій області, Державної інспекції України з контролю за цінами та інших профільних підприємств, установ і організацій надали вичерпні відповіді на всі запитання, які цікавили присутніх учасників громадських слухань.

Найбільш активне обговорення відбулось при розгляді питань щодо договорів, які укладають ЖЕКи з мешканцями міста Вінниці, обґрунтованості тарифів за використання комунальних послуг, зокрема, постачання тепла і води; якості питної води та інших.

Окремі питання, які не можна було з’ясувати в ході зібрання, для їхнього остаточного вирішення, будуть додатково розглянуті відповідними профільними службами та інстанціями. 

Повернутись Створено: 10 липня 2014 року, 15:20 Переглядів: 839

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація