6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулись загальні збори трудового колективу Вінницького музучилища Роздрукувати

Сьогодні, 20 червня, у Вінницькому училищі культури і мистецтв імені М.Д.Леонтовича відбулись загальні збори трудового колективу з обрання претендента на посаду директора названого закладу. За результатами таємного голосування, переважною кількістю голосів (97,5 %) колективом на посаду директора рекомендований Станіслав Городинський, який до цього протягом 10 років очолював заклад.

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради Сергія Свитка «Про конкурс на заміщення посад директорів навчальних закладів культури І-ІІ рівнів акредитації - об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області» 20 червня у приміщенні Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича відбулися збори трудового колективу з обрання претендента на посаду директора названого закладу.

У заході взяли участь: заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик, заступник начальника відділу культурно-мистецьких закладів та туризму управління культури і туризму облдержадміністрації Валентина Троян. На посаду керівника училища претендував один кандидат – чинний директор Станіслав Городинський, термін дії контракту якого добігає завершення.

У своєму виступі Станіслав Городинський  прозвітував про  діяльність на посаді директора та поділився своїми планами на майбутнє. В обговоренні виступу взяли 7 чоловік, які одностайно рекомендували кандидатуру претендента на посаду директора. Всі виступаючі відмітили позитивні зміни в роботі училища під керівництвом Станіслава Городинського.

Зокрема, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик відзначив, що за час роботи на посаді директора училища, з 2004 року, Станіслав Станіславович зарекомендував себе як високопрофесійний, з сучасним мисленням керівник і талановитий організатор. Він також наголосив, що педагогічний колектив училища під його керівництвом спрямовує свою роботу на впровадження інноваційних технологій навчання майбутніх спеціалістів галузі культури і мистецтва, створює належні умови для роботи творчих колективів і вже давно творчий внесок училища в скарбницю українського культурного життя вийшов за межі Вінниччини.

Степан Степанович запропонував колективу частіше спілкуватися з сільською аудиторією та пропагувати кращі зразки народної художньої творчості, сприяти відродженню духовної культури , оскільки жителі сіл не мають такого широкого доступу до духовних і культурних цінностей, як мешканці міст.

За результатами таємного голосування, переважною кількістю голосів (97,5 %) колективом на посаду директора рекомендований Станіслав Городинський.

Довідка. Сучасний заклад веде свій початок від 1958 року, коли за наказом Міністерства у Вінниці було засноване музичне училище. 1963 року училищу присвоєне ім'я Миколи Дмитровича Леонтовича. В 1997 році музичне училище реорганізоване в училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича І рівня акредитації. Училище має фортепіанний, струнний, народний, диригентсько-хоровий, вокальний, духовий, теоретичний, театральний, хореографічний відділи, де навчається більше 400 студентів. В училищі працює більше 120 викладачів, майже 70 з них – колишні випускники. Серед викладацького складу 5 заслужених артистів України (Городинський С.С., Семко Р.І., Гусєва Г.М., Мамикіна Л.М., Кондюк Л.В.), 2 заслужених діячів мистецтв України (Пойменов Ф.І., Муращенко Г.Н.), 5 заслужених працівників культури України (Сергієнко О.П., Ярко Л.І., Мартинова Л.М., Медражевський А.Т., Куркова З.В.), 2 відмінники освіти України (Скрипник-Кагадій А.Д., Ярко Л.І.). Директором училища є Городинський Станіслав Станіславович — заслужений артист України, співак та композитор.

 

Повернутись Створено: 20 червня 2014 року, 18:35 Переглядів: 1409

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація