Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулись загальні збори трудового колективу Вінницького музучилища Роздрукувати

Сьогодні, 20 червня, у Вінницькому училищі культури і мистецтв імені М.Д.Леонтовича відбулись загальні збори трудового колективу з обрання претендента на посаду директора названого закладу. За результатами таємного голосування, переважною кількістю голосів (97,5 %) колективом на посаду директора рекомендований Станіслав Городинський, який до цього протягом 10 років очолював заклад.

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради Сергія Свитка «Про конкурс на заміщення посад директорів навчальних закладів культури І-ІІ рівнів акредитації - об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області» 20 червня у приміщенні Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича відбулися збори трудового колективу з обрання претендента на посаду директора названого закладу.

У заході взяли участь: заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик, заступник начальника відділу культурно-мистецьких закладів та туризму управління культури і туризму облдержадміністрації Валентина Троян. На посаду керівника училища претендував один кандидат – чинний директор Станіслав Городинський, термін дії контракту якого добігає завершення.

У своєму виступі Станіслав Городинський  прозвітував про  діяльність на посаді директора та поділився своїми планами на майбутнє. В обговоренні виступу взяли 7 чоловік, які одностайно рекомендували кандидатуру претендента на посаду директора. Всі виступаючі відмітили позитивні зміни в роботі училища під керівництвом Станіслава Городинського.

Зокрема, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик відзначив, що за час роботи на посаді директора училища, з 2004 року, Станіслав Станіславович зарекомендував себе як високопрофесійний, з сучасним мисленням керівник і талановитий організатор. Він також наголосив, що педагогічний колектив училища під його керівництвом спрямовує свою роботу на впровадження інноваційних технологій навчання майбутніх спеціалістів галузі культури і мистецтва, створює належні умови для роботи творчих колективів і вже давно творчий внесок училища в скарбницю українського культурного життя вийшов за межі Вінниччини.

Степан Степанович запропонував колективу частіше спілкуватися з сільською аудиторією та пропагувати кращі зразки народної художньої творчості, сприяти відродженню духовної культури , оскільки жителі сіл не мають такого широкого доступу до духовних і культурних цінностей, як мешканці міст.

За результатами таємного голосування, переважною кількістю голосів (97,5 %) колективом на посаду директора рекомендований Станіслав Городинський.

Довідка. Сучасний заклад веде свій початок від 1958 року, коли за наказом Міністерства у Вінниці було засноване музичне училище. 1963 року училищу присвоєне ім'я Миколи Дмитровича Леонтовича. В 1997 році музичне училище реорганізоване в училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича І рівня акредитації. Училище має фортепіанний, струнний, народний, диригентсько-хоровий, вокальний, духовий, теоретичний, театральний, хореографічний відділи, де навчається більше 400 студентів. В училищі працює більше 120 викладачів, майже 70 з них – колишні випускники. Серед викладацького складу 5 заслужених артистів України (Городинський С.С., Семко Р.І., Гусєва Г.М., Мамикіна Л.М., Кондюк Л.В.), 2 заслужених діячів мистецтв України (Пойменов Ф.І., Муращенко Г.Н.), 5 заслужених працівників культури України (Сергієнко О.П., Ярко Л.І., Мартинова Л.М., Медражевський А.Т., Куркова З.В.), 2 відмінники освіти України (Скрипник-Кагадій А.Д., Ярко Л.І.). Директором училища є Городинський Станіслав Станіславович — заслужений артист України, співак та композитор.

 

Повернутись Створено: 20 червня 2014 року, 18:35 Переглядів: 1458

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація