Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулися офіційні урочистості з нагоди Дня Перемоги Роздрукувати

Як і щороку, святкування Дня Перемоги на Вінниччині 9 травня розпочалося з урочистих молебнів у церквах області. Після цього ветерани, представники органів влади та громадськість здійснили традиційне покладання квітів до меморіалів та пам’ятних дощок Великої Вітчизняної війни.

У Вінниці головним заходом святкування став мітинг-реквієм біля Меморіалу Слави у сквері Козицького, а також святкова хода до Центрального парку культури і відпочинку ім.М.Горького.

У церемонії урочистого покладання квітів та вінків до Меморіалу Слави та ході взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Також урочистою колоною головною вулицею міста пройшли ветерани війни, військовослужбовці, представники трудових колективів, політичних партій, громадських організацій, релігійних конфесій, творчих та спортивних колективів – всього близько 5 тисяч учасників.

Обстановку свята підтримувала військова техніка: мотоцикли та різного роду автомобілі – близько 20 одиниць техніки.

По завершенні офіційних заходів для вінничан і гостей міста на площах тривали святкові концерти, виставки військової техніки та ретро-автомобілів. Також був проведений відкритий міський турнір з пейнт-болу.

Традиційно завершиться святкування Дня Перемоги у Вінниці святковим салютом на честь 68-ї річниці Великої Перемоги.

 

 

 

Повернутись Створено: 9 травня 2013 року, 14:36 Переглядів: 1022

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація