Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулися урочисті збори з нагоди відзначення учасників бойових дій на території інших держав Роздрукувати

12 лютого в залі засідань облдержадміністрації відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У святковому зібранні взяли участь очільники обласної і міської влад, керівники профільних управлінь і департаментів ОДА, учасники миротворчих місій та війни в Афганістані, а також родичі учасників бойових дій.

Під час урочистих зборів присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про полеглих, які не повернулися з війни в Афганістані, і тих, хто віддав своє життя у військових діях на сході нашої держави.

Воїнів–інтернаціоналістів привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, голова Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилишин.

Звертаючись до присутніх ветеранів війни в Афганістані, ветеранів бойових дій в інших "гарячих точках" та локальних конфліктах, голова обласної Ради Анатолій Олійник з великою повагою відзначив їх мужність та стійкість.

- Я низько вклоняюсь  від себе та депутатів обласної Ради за той подвиг, який ви здійснили, за те, що ви сьогодні об'єднані і робите спільно все можливе, щоб передати свою звитягу, свій хист, своє бачення розвитку нашої країни. Бажаю вам і вашим сім’ям жити в достатку, при доброму здоров'ї і мирному небі. А держава і всі ми завжди пам'ятатимемо, завжди шануватимемо  ваш подвиг, в ім’я процвітання  нашої землі, нашої рідної країни,- сказав Анатолій Олійник.

З нагоди відзначення на Вінниччині у 2016 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан воїнам-інтернаціоналістам вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, квіти та грошові винагороди.

Урочисті збори  завершилися святковим концертом.

Повернутись Створено: 12 лютого 2016 року, 16:47 Переглядів: 1176

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація