Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбулися Загальні збори уповноважених представників – членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Роздрукувати

18 грудня 2014 року  в концертній залі «Плеяда» Вінницької обласної філармонії відбулися  Загальні збори уповноважених представників – членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Відкрив засідання голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Сергій Татусяк, який розповів про мету зібрання та виступив з доповіддю  «Про реформу місцевого самоврядування, децентралізацію влади та завдання Асоціації в сучасній суспільно-політичній обстановці».

В роботі зборів взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, члени Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ та громадських організацій, а також партнери Асоціації.

Серед питань порядку денного – внесення змін до Статуту та  до складу Правління Вінницької обласної Асоціації органів  місцевого самоврядування, дообрання членів Ревізійної комісії, стан сплати  членських  внесків, затвердження бюджету Асоціації на 2015 рік. Зокрема, до складу  Правління Вінницької обласної Асоціації органів  місцевого самоврядування був обраний голова обласної Ради Сергій Свитко.

Очільник  обласної Ради Сергій Свитко привітав членів Асоціації з проведенням зборів,  побажав плідної праці, відзначивши важливість її діяльності на теренах Вінницької області.

- Робота Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування є надзвичайно вагомою, оскільки ця громадська організація є важливим майданчиком для обговорення тих проблемних питань, які існують сьогодні в територіальних громадах Вінницької області і в цілому в Україні, - зазначив Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради також відмітив певні здобутки в роботі ресурсно-інформаційного центру щодо активізації грантової діяльності районних, міських, сільських, селищних рад та поінформував учасників зборів про свою участь в засіданні Правління Асоціації обласних та районних рад, де обговорювались питання децентралізації влади в Україні, проведення місцевих виборів. Сергій Свитко висловив думку переважної більшості голів обласних рад про те, що спочатку необхідно внести зміни до Конституції України і чинного законодавства для того щоб, маючи юридичне підґрунтя, проводити вибори до органів місцевого самоврядування. Ця позиція, за словами голови обласної Ради,  вже на наступному тижні має бути донесена до керівництва держави.

- Я переконаний в тому, що сьогодні немає альтернативи децентралізації влади в Україні, що влада має бути передана органам місцевого самоврядування, зокрема обласним і районним радам. Для такого кроку є політична воля керівництва держави, але події на сході країни, можливо, впливають на те, що ми не бачимо сьогодні таких активних дій  в напрямі децентралізації. Сподіваюсь, що наступного тижня члени Правління Асоціації обласних і районних рад донесуть керівництву держави думку керівників органів місцевого самоврядування про необхідність прискорення реформ, які були задекларовані. Я впевнений в тому, що ми побудуємо Україну, про яку мріємо, - наголосив Сергій Свитко.

Від імені голови облдержадміністрації Анатолія Олійника привітав членів Асоціації з проведенням зборів та побажав ефективної роботи на благо територіальної громади області заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк. Члени Асоціації розглянули ряд інших питань і ухвалили  низку рішень, які належать до проблем вдосконалення органів місцевого самоврядування області.

Учасники зборів, підбиваючи підсумки, погодилися, що єдиним шляхом подолання політичної, економічної, соціальної кризи в Україні є децентралізація влади та посилення ролі органів місцевого самоврядування у вирішенні питань регіонального та місцевого значення.

Повернутись Створено: 19 грудня 2014 року, 19:02 Переглядів: 2620

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація