Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулось навчання щодо розробки портфоліо послуг Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

Команда Агенції регіонального розвитку  відвідала дводенне навчання щодо розробки послуг для Агенцій регіонального розвитку (АРР). Семінар відбувся у м. Київ за підтримки програми «U-LEAD з Європою». 12 представників АРР України на практиці спробували розробити портфоліо  послуг  та скласти  план своїх дій.

Модератор заходу Лаурі Лаксо ознайомив учасників із методикою NABS (потреби, підхід, вигоди, конкуренція) та як вона діє на учасників громадськості, бізнесу та державного сектору.

На сьогоднішній час представники бізнесу не завжди можуть побачити шляхи співпраці і саме Агенція може виступати як нейтральний партнер, який згруповує та відкриває нові можливості не тільки для представників бізнесу, але й для державного сектору та громадськості.

По закінченю другого дня учасники доопрацювали портфоліо послуг та підвели підсумки роботи. Кожна зустріч Агенцій дає велику можливість обговорити напрямки роботи кожної Агенції, обмінятись досвідом, почути успішні кейси для вирішення проблем та налагодити зв'язки з іншими учасниками.

«U-LEAD з Європою» – це програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку. Фінансується спільно Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2019 року, 14:33 Переглядів: 38

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація