28 вересня о 12.00 в сесійній залі обласної Ради (2 поверх) – відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулось навчання щодо розробки портфоліо послуг Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

Команда Агенції регіонального розвитку  відвідала дводенне навчання щодо розробки послуг для Агенцій регіонального розвитку (АРР). Семінар відбувся у м. Київ за підтримки програми «U-LEAD з Європою». 12 представників АРР України на практиці спробували розробити портфоліо  послуг  та скласти  план своїх дій.

Модератор заходу Лаурі Лаксо ознайомив учасників із методикою NABS (потреби, підхід, вигоди, конкуренція) та як вона діє на учасників громадськості, бізнесу та державного сектору.

На сьогоднішній час представники бізнесу не завжди можуть побачити шляхи співпраці і саме Агенція може виступати як нейтральний партнер, який згруповує та відкриває нові можливості не тільки для представників бізнесу, але й для державного сектору та громадськості.

По закінченю другого дня учасники доопрацювали портфоліо послуг та підвели підсумки роботи. Кожна зустріч Агенцій дає велику можливість обговорити напрямки роботи кожної Агенції, обмінятись досвідом, почути успішні кейси для вирішення проблем та налагодити зв'язки з іншими учасниками.

«U-LEAD з Європою» – це програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку. Фінансується спільно Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2019 року, 14:33 Переглядів: 243

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація