Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось обговорення кандидатур на посади керівників обласних комунальних установ та підприємств з охорони здоров’я Роздрукувати

На спільному засіданні постійних комісій обласної Ради, яке мало відбутися 4 грудня, планувалось одне питання порядку денного: «Про призначення керівників вищих навчальних закладів та переукладення контрактів з керівниками закладів, установ, підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Проте, через неявку депутатів обласної Ради, кворуму для проведення спільного засідання не було в жодній із комісій.

Участь у роботі засідання взяли перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Тетяна Бабій, голова громадської Ради при обласній Раді Руслана Харковенко, окремі члени постійних комісій обласної Ради, працівники управління спільної власності територіальних громад області, претенденти на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів, представники громадськості та ЗМІ.

Ігор Кревський повідомив, що на спільне засідання щодо розгляду кандидатур на заміщення посад і переукладення контрактів з керівниками закладів культури  та підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області запрошувалися представники таких постійних комісій обласної Ради: з питань освіти і науки (загальний склад – 5 депутатів); з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (6 депутатів); з питань регулювання комунальної власності та приватизації (8 депутатів); з питань молодіжної політики, спорту і туризму (6 депутатів); з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження (8 депутатів).

Також він поінформував, що дві комісії – з питань регулювання комунальної власності та приватизації й з питань молодіжної політики, спорту і туризму – провели засідання напередодні (3 грудня), розглянувши зазначене питання, і вже надали протоколи про результати голосування керівництву обласної Ради.

Отже, на нинішньому спільному засіданні 3-ох комісій: з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (голова – Шумигора Н.) – були присутні лише 3 члени із 6-ти, з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження (голова – Бойчук І.) – 2 із 8-ми; з питань освіти і науки (голова – Цимбал І.В.) – жодного із 5-ти. Відтак, кворуму для проведення спільного засідання не було в жодній із комісій.

На засіданні планувалось розглянути питання про обговорення кандидатур на заміщення посад та переукладення контрактів з керівниками 14-ти комунальних підприємств та установ.

– Ми не можемо приймати рішення, оскільки немає достатньої кількості присутніх членів комісій. Тому, щоб повторно не викликати претендентів на заміщення посад та представників громадськості, ми сьогодні заслухаємо кандидатури на керівників комунальних закладів охорони здоров’я, проведемо їхнє обговорення, а пізніше, за наявності кворуму, комісія прийме рішення із зазначеного питання, – запропонував перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Відтак, присутні депутати та представники громадськості заслухали 6 претендентів на посади керівників обласних комунальних установ та підприємств з охорони здоров’я.

За результатами голосування, їхні кандидатури будуть внесені на розгляд сесії обласної Ради.

Питання щодо інших кандидатур, які не були розглянуті на комісіях, планується  розглянути повторно. 

Повернутись Створено: 4 грудня 2014 року, 18:07 Переглядів: 1001

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація