Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулось обговорення питань щодо функціонування Жмеринської лікарні відновного лікування Роздрукувати

30 вересня на базі Жмеринської лікарні відновного лікування відбулась нарада щодо опрацювання поточних питань функціонування зазначеного медичного закладу та виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.09.2015 року № 886-р щодо реорганізації «Відділкової лікарні станції Жмеринка Південно-Західної залізниці».

У зібранні взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, депутати обласної Ради, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Тетяна Бабій, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, керівники районної та міської влади, головні лікарі місцевих медичних закладів, представники трудового колективу Відділкової лікарні станції Жмеринка Південно-Західної залізниці.

Варто зазначити, що згідно з рішенням 38-ї чергової сесії обласної Ради 6 скликання від 24 червня № 910 «Про надання згоди на прийняття об’єктів з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, створення комунальних установ та затвердження статутів», та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про передачу цілісних майнових комплексів державних закладів охорони здоров’я у власність (спільну власність) територіальних громад» було прийнято рішення надати згоду на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісних майнових комплексів, зокрема, державного закладу «Відділкова лікарня станції Жмеринка Південно-Західної залізниці» і створити комунальну установу « Жмеринська лікарня відновного лікування».

Під час зустрічі з представниками обласної влади медпрацівники Відділкової лікарні станції Жмеринка Південно-Західної залізниці нарікали на те, що про прийняття зазначеного рішення вони не були вчасно поінформовані. Наразі вони вимагають прозорості процесу ліквідації їхнього закладу, і, відповідно, створення комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування», та головне, що найбільше турбує кожного працівника, – захист їхніх соціальних прав і збереження робочих місць.

В ході засідання представники профільних департаментів та керівники медичних закладів надали детальні роз’яснення щодо питань фінансування, процесу ліквідації та створення нової комунальної установи, а також ознайомили медичний персонал зі штатним розписом створеного закладу «Жмеринська лікарня відновного лікування», згідно з яким гарантується збереження соціальних прав працівників лікарні.

Ми не маємо права проводити за межами закону процедуру про закриття , чи ліквідацію будь-якого державного об’єкту. Це ініціатива держави. Наразі створена комісія щодо ліквідації, яка має пройти всі процедурні питання, і потім, відповідно до рішення органів місцевого самоврядування всіх рівнів,  буде створена нова юридична структура, направлена на збереження функціонування медичного закладу та робочих місць для медичних працівників, – підсумувала свій виступ заступник голови обласної Ради Наталія Солейко під час наради щодо опрацювання питань функціонування Жмеринської лікарні відновного лікування.

 

 

Повернутись Створено: 1 жовтня 2015 року, 10:54 Переглядів: 1040

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація